Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a gond ebben...

Szerintetek mi a gond ebben az országban?

Figyelt kérdés
Szerintem az egyik ilyen, hogy a földön ebbe az országba van a legtöbb rasszista fajgyűlölő...(én is közéjük tartozom)
2012. szept. 18. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sok buta, hiszékeny, befolyásolható ember van. A rasszizmus is ennek a hozománya első körben. Valamint képtelenek vagyunk az összefogásra ha igazán fontos kérdésekről lenne szó. Ez is a butaság hozadéka, mert nem ismerjük fel a közös célt. Mindig csak én, én, én, de azt elvárjuk, hogy más oldja meg helyettünk a problémát. Ez persze a többség, nem mindenkire igaz. Jó, a hatalomnak nyilván az volt és az is a célja, hogy minél több befolyásolható ember legyen a fennhatósága alatt, és ennek elérésére meg is vannak az eszközeik, melyeket sokaknál sikeresen alkalmaznak. Nem szeretnék ha ellenük lázadna a nép. Hogy itt rendszeresen dilettáns barmok irányítják az országot, akiknek csak az ego a fontos, a pénz, a hatalom, az már sok évtizedes népbutítás eredménye. Nem feltétlenül vagy eredendően ostoba mert rasszista vagy, abból, hogy feltetted ezt a kérdést én azt gondolom, hogy gyanakodsz, hogy itt valami csúnyán félresiklott.
2012. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én azt érzem, hogy nem lehetek rendes, jószívű másokkal mert sokan kihasználnak sokan csak addig vannak velem amíg nekik hasznos dolgokat nem tudok nyújtani nekik amint kevesebb dolgot tudok feléjük tenni valami ok miatt egyből a jobb emberhez pártolnak az hogy én közbe milyen mély barátságokat kötök vele magamban és hogy mennyire kinyílok előtte az neki nem fontos, hanem csak a saját érdekük csak a haszon csak a kihasználás megy. Egy másik dolog, hogy itt az országban többet foglalkoznak másokkal ahelyett hogy a saját életüket rendeznék elég szánalmas, hogy már több a nagyképű egoista barom aki a kisebbet lenézi, megalázza, késsebrendűnek tartja. Vannak normális emberek de a többség az mind tele van hátsószándékkal.


Vagy én reagálok túl dolgokat, vagy mindenki hülyének néz akit csak úgy kilehet használni.

2012. szept. 18. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező! Amit reagáltál, pontosan az első választ támasztja alá. Akinek kevés az ismerete, nehezen igazodik el a körülötte lévő dolgokban. Szüksége van mások segítségére, ő azért nem ad cserébe semmit, mert nem tud - nincs ismerete. Lelki szükségletté és alapállapottá válik egy idő után, hogy mindig kérj, sose adj. Ugyanezért utálni kezded, aki sose ad. Mindegy milyen okból. Egy idő után erőszakossá válhatsz, mert másképp már nem adnak. Rájössz, hogy csoportban könnyebb erőszakosnak lenni, meg kevesebb ötletre van szükség. Egyfajta védettség a nemtudás birodalmában.


Ezt a folyamatot nevezik a rasszizmus kialakulásának. A rasszista csoportok nagyon könnyen befolyásolhatók, egyes hataloméhes emberek hamar rájönnek, hogy az élükre kell állni, mert így a bármire rávehető csoport segítségével bármit elérhetnek. A csoportnak pedig elég fizetség, hogy rombolhat. Ugyanis az ember alaptulajdonsága, hogy kell sikerélmény. Az ilyen csoport kizárólag rombolással képes ezt elérni, máshoz nincs esze. Egyébként is rosszindulatú sanda vezetői ezt dresszírozzák nekik, hát eszerint viselkednek.


Nem tűnt fel, hogy a rasszizmus fő iránya, a kisebbségek inzultálása soha nem történik egy rasszista személy által? Mit gondolsz miért nem? Falkaszellem. Már odáig süllyedt, hogy nélküle létezni sem tud.

2012. szept. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy minden második ember érdekember nem azért van,mert sz@r ez az ország,hanem a világ lett ilyen.Amúgy sajnos én is sokszor megtapasztaltam ezt.Ha nem gázolsz át másokon,akkor rajtad fognak.Ez van,ezt kell elfogadni.
2012. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha van egy igaz ember melletted,akkor már nagyon hálás lehetsz.
2012. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az ÉN amúgy jobban szeretek adni mint kapni, de hogyha azt tapasztalom h ezt a jó tulajdonságomat kihasználják akkor elgondolkozok rajta hogy mi a francért érje meg nekem ne önzőnek lenni sajnos a tapasztalatok formálják az embert mert ha nem így cselekednék akkor mindig csak kihasználva érezném magam, és igen nekem pontosan csak egy igazi ember van akiben teljesen megbízok (az anyukámon kívül)
2012. szept. 19. 09:58
 7/7 A kérdező kommentje:
És amúgy én azért vagyok rasszista mert elég sok rosz tapasztalatom volt a cigányok felől az tény hogy nagyon minimális arányban de ott is van normális ember, de ha itt csak nyomorogni tudnak miért nem fáradnak vissza az országukba?! egyáltalán minek jöttek át gyilkolni, lopni, megfélemlíteni..stb???? szerintem a magyar társadalomnak van elég gondja és szerintem a cigányok csak rosszabb színvonalat alkotnak az országról. Lemerném fogadni hogyha nem települtek volna ide akkor jobb lenne a gondolkodás menet Magyarországon. és evvel szerintem nagyon sokan egyet értenek. Több itt a cigány bűnözés mint a magyar az 100%.
2012. szept. 19. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!