Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Mit csináljak a barátnőmmel? (gyerek, szülés, hízás kérdés)

Figyelt kérdés

Lány vagyok és van egy barátnőm, akit nagyon szeretek és régen nem láttam. Mármint nem kell félreérteni, nem leszbikus vagyok. Barát-barátnő. Szóval régen nem találkoztunk már. Most fog szülni, szinte már bármelyik pillanatban elfolyhat a magzatvize. Holnap után fogom őt meglátogatni.


Az interneten azt írta, hogy most ő 100 kg. Azt azért hozzáteszem, hogy ő kb. olyan 178-80 cm magas. Mesélte, hogy az egyik legjobb barátnője megszólta őt, hogy sportolni kéne mert hogy mennyit hizott.


Én viszont most nem tudom. Szerintetek mennyi súly a normális szülésnél egy ilyen magas nőnek? Milyen tanáccsal lássam el? Kell neki majd fogynia, vagy ez most víz ami benne van? Mert azért 100kg az durván hangzik szerintem is...


Aztán majd szülés után milyen súly az, ami szerintetek neki egészséges és normális?


Azt látom, hogy őt talán zavarja ez, de nagyon rosszul esett neki a "sportolni kéne vazze" beszólás is a csajtól.


Szóval mi legyen vele?


A fotóit én is megnéztem neki és tényleg kicsit nagydarab lett.


Bántani nem akarom, de mit csináljak akkor hogy jobb legyen neki?



2012. szept. 20. 15:19
1 2
 1/18 timike26 ***** válasza:

mivel nemsokàra szulni fog,gondolom inkàbb beszèlgettek a babàrol mint a mèreteirol.amugy meg ha ez a tèma,mond neki nyugodtan hogy:majd ha màr nem szoptatsz majd nekiàll fogyozni,addig meg szarj bele màsok vèlemènyèbe.

èn is ezt teszem 174 cm vagyok,3 honapja szultem,ès tobb vagyok mint a terhessègnèl.

2012. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Semmit ne tanácsolj.

Terhes,lassan szülni fog,majd ha már nem szoptat visszafogy.

Kolléganőm 170 centihez 110 kilóra hizott,rengeteg viz volt rajta,fogyókúra nélkül torna nélkül rendes étkezéssel 2 hónappal a szülés után már csak 70 kiló volt.

2012. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Én 178 cm vagyok és 62 kg. Vékony vagyok, de nem sovány, nem vagyok gebe. Mindig is ilyen volt az alkatom, szóval nálam ez a normális súly. Sztem ehhez a magassághoz 70-75 kg-ig normális, fölötte azért már igencsak egészségkárosító hatású a túlsúly. A 100kg nagyon sok. Édesapám 100 kg a maga 198 centijéhez... és úgy, hogy értelem szerűen férfi.
2012. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ hány kg volt előtte.

2012. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Semmit,hanyagoljátok a témát,és kész.Beszélgessetek másról.Vannak elegen,akik macerálják a súlya miatt,orvos,védőnő,jó "barátnők",neked nem kell.
2012. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Neked semmit nem kell csinálnod vele. Majd lefogy, ha tud vagy akar. Szülés után gondolom nem az lesz a legfontosabb, hogy hogy néz ki, hanem a gyerek. Most csak a gyerekre meg a férjére koncentráljon. Neked nem is igazán kell még mostanában zavarni őket, hagy szokjanak össze.
2012. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kedves 3! Egy terhes nőről beszélünk, nem arról, hogy mi az átlag vagy hogy normál esetben milyennek kellene lennie, meg hogy neked mik a méreteid.
2012. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha 178-180 cm magas, akkor szerintem kb. 70 kg lenne neki a cél. Mindazonáltal TUTI, hogy most nem fog ezzel tudni foglalkozni egy darabig, még akkor sem, ha ezren üvöltik a fülébe, hogy DAGADT VAGY B*ZMEG, mert szül, jön a gyermekágy, szoptatás, stb. Tehát még minimum pár hónapig marad ilyen. Nem célszerű elrontani a szülés örömét ezzel, inkább hallgatni kellene róla. Ha majd a szülés után 1 évvel sem indul meg lefelé a súlya, akkor ráérsz macerálni vele, de addigra már biztos lehetsz benne, hogy nem csak te fogod szóvá tenni.
2012. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A súlydolgot ő hozta fel és ő hozza fel. Már még a gyerek előtt is megkeresett, hogy segítsek neki, mivel tudja hogy én sportolok és fitness dolgokkal foglalkozom.
2012. szept. 20. 15:38
 10/18 anonim ***** válasza:

Én 56-ról lettem 76 kg a terhességem alatt, de visszafogytam pár hónap alatt teljesen. Alkati is, meg én annyira el voltam foglalva a gyerekkel, hogy akkor kaptamészbe, hogy enni is kell, amikor elapadt miatta a tejem :-(

De amúgy szerintem ne a fogyásról beszéljetek, hacsak nem ő hozza fel a témát. Akkor viszont támogasd: szidjátok el együtt a pofátlan beszólót, és menjetek el együtt aerobikra.

2012. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!