Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mobilinternet előfizetés...

Mobilinternet előfizetés havidíját hogyan kell kifizetni? Csak postai csekken lehet?

Figyelt kérdés
A lakóhelyemen, ahova be vagyok jelentve, ott csak havonta pár napot tudok tölteni, ezért nem szeretném, hogy oda küldjenek számlát. Ahol meg gyakorlatilag lakom, oda nem vagyok bejelentve. Kérhetem oda a számlát? Vagy van valami egyéb módja a fizetésnek, pl. banki átutalás?
2012. szept. 22. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet bankon is utalni. Szerintem kérd a csekket a bejelentett lakhelyedre aztán majd elmész érte. De kérheted oda is ahova nem vagy bejelentve csak a tulaj nyilatkozzon arról hogy te szívességi lakáshasználó vagy ott stb.. stb... De tudtommal ez sem kell hozzá.
2012. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A postásnak tök mindegy, be vagy-e jelentve, vagy sem. Ő kiviszi a megcímzett levelet. Add meg a csekkhez a levelezési címedet. Akkor oda fog menni.
2012. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy kiviszi, de lehet, hogy sokáig nem megyek haza és későn jutok hozzá a számlához, amikor már be kellene fizetni.
2012. szept. 22. 22:06
 4/5 ava87 ***** válasza:

Hát de pont ezért azt add meg levelezési címként, ahol valójában laksz (ahol az időd nagy részét töltöd). Ahol én lakom, az sem az állandó lakcímem (igaz, tartózkodási helyként ez van a lakcímkártyámon, de ez lényegtelen, mert a levelezési cím megadásához nem kell lakcímkártya, és nem kell, hogy be legyél oda jelentkezve). Az összes számla ide érkezik, telefon, bank, stb. minden, hiszen itt kapom meg rögtön.

Egyébként meg, attól függetlenül, hogy csekket kapok, én mindig utalni szoktam. A csekken rajta van a számlaszám, belépek a netbankba és átutalom a pénzt, ennyi. Mondjuk én pont nem régen kérdeztem meg a szolgáltatónál, hogy nem lehetne-e, hogy e-mailben küldjék a számlát (a folyószámlakivonatomat már jó ideje úgy kapom), mert nálunk sajnos elég érdekesen kezeli a postás az ilyesmit, ha nincs kedve itt vacakolni, akkor a számlákat csak felteszi a postaládák tetejére (társasház, 15 lakás van), aztán vagy észreveszem, hogy ott az enyém, vagy nem. Na, lényeg az, hogy nekem azt mondták, hogy lehet e-mailben is kérni a telefonszámlát, és akkor neten fizetem, bár amúgy is így szoktam, mint már említettem, mert minek mászkálnék a postára, ha itthonról is be tudom fizetni?

2012. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, pont ilyesmi megoldást kerestem, mint ez az e-mailes. Megérdeklődöm majd akkor a szolgáltatónál, amikor megyek szerződést kötni.
2012. szept. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!