Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Mónika névrôl?

Mit gondoltok a Mónika névrôl?

Figyelt kérdés

Anyukám nekem adta a keresztnevét, így mind a ketten Mónikák vagyunk. Nem igazán szeretem, de anyának nagyon tetszik. Azt mondta, hogy fiatalkorában nagyon nem szerette, csak felnôtt ésszel jött rá, hogy milyen szép. Tudom, hogy szép név, illik rám és komollyá tesz, de valahogy még se szeretem annyira. Nem változtatnám meg soha, annyira azért szeretem. A vezetéknevemmel nagyon szépen cseng.

Tudnátok segíteni, hogy megszeressem? Ti is voltatok ezzel így? Ha igen, mit csináltatok, hogy megszeressétek?

Nem sok becenév van rá. Mondanátok párat?

Elôre is köszönöm. (:

15/L


2012. szept. 22. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

szia! nekem volt egy Mónika nevű barátnőm, őt Moninak, Moncsinak, vagy Moncsicsinek neveztük tudod mint az a játék majmocskát..:)


27/L

2012. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
a retek klub jó reklámot csinált a móni névnek
2012. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Máoni jó lesz. :)
2012. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, nekem a Maúnika só jut róla eszembe! Maúnika! :D

De viccet félretéve, én sem szerettem ennyi idősen a keresztnevem, pedig nekem is szép nevem van. Aztán felnőttem és megszerettem! :) Szerintem ha máskor nem is, de előbb-utóbb te is megszereted, felnősz hozzá. :)

2012. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagyon tetszik a Mónika név!Van néhány Móni barátnőm illetve ismerősöm és kedvesek aranyosak.Vannak nevek amik nagyon nem tetszenek sorolnék párat és elnézést ha valakit így hívnak:Jolán,Erzsi,Ilonka,Sári stb :)
2012. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen én se szerettem a keresztnevemet. Az idő változtatott rajta, nem csináltam semmit.

Amúgy ismerek pár Mónikát, mindegyikkel vannak nagy sztorik, nekem egyből ezek ugranak be.

Becenév: Móni, Mó. Mondjuk én a Mót mint becenevet nem szeretem, de hát ha ő így szereti, akkor így szólítom.

2012. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Remélem, nem bántalak meg vele, de nekem sem tetszik. Felénk Móninak, Moncsának, Nikának becézik.

Amúgy én a saját nevemet se szeretem (régi, hagyományos név, de nem a leggázosabb fajta). Azzal tudtam elviselhetőbbé tenni, hogy "letiltottam" a környezetemet a becézésekről, és a nevem anyakönyvezett, teljes formáján szóltíttatom magam. Úgy egy fokkal tűrhetőbb.

2012. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sem tetszik a név kifejezetten, de nem is annyira csúnya. Szerintem az a becézés hangzik jól, hogy Móni. Egyébként én sem szerettem a te korodban a nevem (én Angéla vagyok), de valahogy mára megszoktam. Nem is megszerettem, hanem egyszerűen lettek fontosabb dolgok is az életemben mint az,hogy a nevemet mantrázzam. :D
2012. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem tetszik, de a legjobb barátnőm Mónika, ezért pozitívan gondolok rá

annak örülj, hogy szinte már egyedi a neved, sokkal jobb, mintha pl. Vivien, Kitti lennél, abból minden sarkon szembejön egy

2012. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ájájájáj nekem van egy Mónika nevű ismerősöm,akire csak egy találó szót tudok most mondani:elmebeteg.

De amúgy nem rossz név...

2012. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!