Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha közölnék veled...

Mit tennél ha közölnék veled hogy gyógyithatatlan beteg vagy, aztán pár hét múlva kiderülne csak egy rossz diagnózis volt?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy örülnél, de megváltozna az életfelfogásod,másképp gondolkodnál stb???
2012. szept. 23. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem már alapból van egy betegségem(bordeline személyiségzavar) úgy hogy nem nagyon izgatna az egész.
2012. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem pont ez volt a helyzet. Közölték, hogy meg fogok halni, jó esetben pár hónapom van hátra. Mindent megbeszéltem a családommal, hogy hogyan éljenek tovább nélkülem, de nem keseredtem el, épp ellenkezőleg, közöltem velük, hogy nehogy meg merjenek siratni, inkább rendezzenek egy nagy bulit egy csomó jó kajával az emlékemre. Nem szeretem, ha bárki is szomorkodik miattam, inkább örömet szeretek szerezni az embereknek. Aztán kiderült, hogy nem jól mondták, és gyógyítható. :) Igazából ugyanúgy gondolkodom, mint előtte, csak komolyabban veszem az elveimet. Előtte is vallásos voltam, most már - úgymond - duplán az vagyok.
2012. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!