Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mutatkoznátok be egy...

Hogy mutatkoznátok be egy embernek úgy, hogy előre tudod azt, hogy a jobb keze beteg és nem tudja használni?

Figyelt kérdés

Sulimban lesz egy srác, akivel valószínűleg találkozni fogok és kapcsolatba fogok vele lépni, ha nem is most, de az 5 év alatt biztosan (egyetem). Nem akarok illetlen sem lenni, hogy azt higgye hogy tuskó vagyok, de azt se hogy etikátlan legyek. Nem kerültem még sosem ilyen helyzetbe.


Ti hogy viselkednétek ebben a helyzetben?


2012. aug. 25. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyetem, és nem hivatal, puszit is adhatsz...

Van, volt olyan csaj, akivel így mutatkoztam be, én is csaj vagyok.

Pasival is megtenném, csak önbizalom kellene, meg hogy ne lássam mindnekiben azt, hogy rámmozdulhat, mert így idő előtt közvetlen leszek. de ebben az esetben nem érdekelne...lenyomnék neki.

2012. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálod egy kicsit. Ne fogj vele kezet, egyszerűen csak köszönj neki. "Heló, XY vagyok" és mosolyogj. Vagy legyen valami letehetetlen a kezedben. Kis csalás, még nem ártott meg senkinek. :)
2012. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja ezt értem, csak ne is nyújtsak egyáltalán kezet? Vagy ezzel a résszel mit kezdjek? Mindig kezet nyújtok, ezért fura most.
2012. aug. 26. 00:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen azért nem kell annyira ragaszkodni a hivatalos utakhoz.

Pl. meg is veregetheted a vállát, csak magabiztosan, ne látsszon rajtad hogy a keze miatt.

Így megvan a fizikai kontaktus, elég lazának is látszol.

De légy nyugodtan kreatív :)

2012. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sérült-lamantin válasza:
77%
Nyújtsd a bal kezed.
2012. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fáradt vagyok, nem esett le, hogy fiú is lehetsz :D

De ne töröltesd ki szerintem, mert ha csaj olvassa, neki jól jöhet :)


Fel se tudja emelni?? hogy nyújtsa?

Találj ki jövő évtől vmi vicces köszönést, és ismételd gyakran, de olyat ami illik hozzád. pl. " tisztelegj "jelzés. Mondanám, hogy öleld át, de az b.zis...

Nem tudsz közös ismerőst megkérdezni, hogy mire reagálna jól vagy rosszul?

De szerintem volt már ilyen helyzetben, és ne síjr el magát minden ilyen szitunál...CSinálj ugy, mint aki nme tudja és nyujts kezet, max a másikat nyujtja...De csak akkor ha nem tudsz senkit kérdezni addig erről...

2012. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok :D csak a kezet nyújtás nekem annyira alap, hogy nem akarok bunkó lenni vele...köszönöm a válaszokat, még van időm eldönteni mit csináljak, de mind hasznos volt! :)
2012. aug. 26. 00:28
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez ilyen tartós dolog nála, akkor gondolom másik kézzel fog kezet. Adj neki puszit, ha lány vagy, az teljesen normális. Vagy csak köszönj rá, azzal sincs semmi baj.
2012. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!