Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kiírjam, hogy kapcsolatban...

Kiírjam, hogy kapcsolatban vagyok, amikor nem is vagyok?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm, ez látszik is rajtam, és senki sem akar első lenni. Minden lány lepattint és ez már kezd gáz lenni meg az is, hogy mindenkire nyomulok.


Arra gondoltam, hogy kiteszem, hogy kapcsolatban vagyok, ami persze semmin sem változtat, de akit komolyabban érdeklek talán másképp áll majd így hozzám. Vagy nem is tudom.


Szóval volna ennek értelme?


2012. szept. 24. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy???
2012. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Érdekes, ezen én is épp a napokban gondolkoztam, mert azért így 22 évesen különösen gáz, hogy minden közeli ismerősöm azt látja, hogy sosem volt még kapcsolatom, pedig én aztán igazán vágynék már egy kedves, szeretni való lányra, de ha nincs, akkor nincs, ráadásul én egy ronda fiú vagyok, szóval meg is értem, ha nem kellek senkinek sem, de attól még rohadtul fáj. :(
2012. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne írd ki.

Egyszer rám is rámjött ez az "írjuk ki Facebookra, hogy kapcsolatban vagyunk, amikor nem is" szindróma, és ki is írtam, de szerencsére valaki még időben lebeszélt róla, így kb. egy percig volt kint, hogy kapcsolatban vagyok. Utána gyorsan visszállítottam, hogy szingli vagyok, de még így is valaki másnap megkérdezte, tényleg kapcsolatban vagyok-e...

És egyébként a napokban jutott eszembe ez az eset, és tök szánalmasnak és cikinez érzem magam emiatt.

Te se tedd meg szerintem.

16/L

2012. szept. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én megtettem végül. majd meglátjuk mi lesz belőle.
2012. szept. 24. 00:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Összeomlik a windows ha megteszed.
2012. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azért pattintanak le, mert "nem akarnak elsők lenni" -.-'' Magasságos atya Úristen -.-''
2012. szept. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez ultra gáz. Gondolod ha eddig nem kellettél senkinek most majd hirtelen el akarnak csábítani a nem létező barátnődtől? Elárulok egy titkot azokról, akiknek már van/volt barátnőjük: nekik is volt egy első. Hmmm, nahát. Azt hiszem azzal sem árulok el nagy titkot ha azt mondom, hamarosan közröhej tárgya leszel. Ha csak rád nem mosolyog valami isteni szerencse. Állj le amíg nem kell tinilányok képét letöltened a netről, hogy kamuprofilt csinálhass a kamucsajodnak.
2012. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg akarsz felelni a virtuális közösségnek.

Nem a te hibád.

Ha jobb a lelkednek, írd ki.

De ettől még nem lesz barátnőd.

A csajokat elriasztja a nyomulás.

A szerelem meg úgyis jön magától.

Mára ennyi okosság elég is.

:)

2012. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hazugságban akarsz tündökölni? Aki ez alapján közeledik hozzád, nagyot fog csalódni.

Akit komolyabban érdekelsz, az a lényedre kíváncsi, nem a maszkodra, amit viselsz. Kár felhúzni.

2012. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de akkor ugy csináld hogy létrehozol egy komplett kamucsajt barátokkal meg mindennel és ha neki irnak hogy tényleg xy al vagy-e? akkor te válaszolsz hogy persze tök király srác vagy amit szeretnél magadrol illuzionálni. irj privátot ha megcsináltad a kamucsajt kíváncsi lennék rá :D
2012. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!