Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiírjam facebookra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiírjam facebookra, hogy kapcsolatban vagyok, ha nem is?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác az osztályból,és múltkor barátnőmmel beszélgettünk arról, hogy mi lenne, ha kiírnám facebookra, hogy kapcsolatban vagyok ( a barátnőm teljesen megbízható), és beállítanám, hogy ne mindenki lássa. Kíváncsi vagyok, hogy reagálna, meg nem hagynám úgy sokáig. Tudom nem a legjobb ötlet, hogy tudassam vele a"kapcsolatom", de mégsem mehetek oda csak úgy, hogy "van pasim!". Szerintetek jó ötlet? Fiúk, ti mertek közeledni egy lányhoz, ha szerintetek van pasija? Jobban fel kelti az érdeklődéseteket? Amúgy a fiúnak lehet, hogy tetszem, de még nem történt semmi.

14/L


2012. márc. 29. 15:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
normális válaszokat, és ha nem gondolod helyesnek, legalább fejtsd ki miért.
2012. márc. 29. 15:37
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Szóval fejtsem ki: van egy fiú aki tetszik neked, valószínűleg neki is tetszel...viszont nem akar közeledni feléd,ez a helyzet. Akkor mi a fenéért akarod azt tudatni vele ,hogy te egy másik fiúval jársz? Attól nem fog bepróbálkozni nálad, sőt inkább elriasztod, normális fiú nem kezd el olyan lányt fűzni akinek barátja van, ergo nincs logikai kapcsolat a kérdésedben+ ez az "intézzünk mindent facebook-on" mentalitás a normális embereket kiakasztja.


Nem az lenne a legegyszerűbb, hogy odamennél hozzá, beszélgetnél vele, keresnéd a közös programokat aztán meg majd alakul???

2012. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne kezdj ilyen játszmákat, a jelekből sem értenek, csak a direkt és teljesen egyenes beszédből. Sőt néha még abból sem :DD

Szóval röviden, velősen: ez nem jó ötlet. (szerintem)

2012. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na, én nem foglak leszólni!!

14 éves lány vagyok én is, tetszik nagyon egy osztálytársam:)

Én is gondoltam már rá, hogy ki kéne tenni, hogy kapcsolatban vagyok, de én se tudtam, hogy jó ötlet-e.

De végül kipróbáltam, de minden barátom/haverom kérdezgette, hogy ki az, hogy néz ki... De az a fiú észre se vette, aki nekem tetszett. Vagyis lehet h észrevette, de nem reagált rá sehogy..:S

De szerintem kipróbálhatod! :))

2012. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én direkt beállitottam, hogy csak páran láthassák, akik bevannak avatva, na meg ő kiváncsi vagyok, hogy fog reagálni hétfőn(holnap nem megyek suliba)
2012. márc. 29. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:
15.38 tökéletesen egyetértek! pedig én is 14 vagyok, ez egy rohadt nagy hülyeség
2012. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit sajnálom hogy mással van, de nem hajtanék rá
2012. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:)
2012. márc. 31. 23:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Így sem mer közelíteni. Miért kell még elijeszteni is?

Ráadásul hazugsággal akarsz kezdeni egy kapcsolatot.

2012. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És mi van, ha ő tiszta szívből szeret, csak nem meri elmondani? Erre azt fogja látni, hogy te összejöttél egy másik pasival. Lehet nagyon kész lenne ettől szegény srác. Tudsz te ennél jobbat is kitalálni :D


Amúgy emlékszek, amikor 14 voltam, én se vettem az ilyen apró jeleket, fogalmam sem volt, hogyan kell egy nőt elcsábítani, mi az egész ismerkedésnek a lényege. Egy évre rá megnéztem, miket chateltünk akkoriban a csajokkal és hát.. sok sok lehetőséget elszalasztottam :D Tehát minél konkrétabban mondod meg neki, hogy mi van, annál valószínűbb hogy érteni is fogja :D

2012. ápr. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!