Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a páromat ne...

Mit tegyek, hogy a páromat ne terrorizálják a cigányok?

Figyelt kérdés

Engem is szoktak, de ez nem érdekel csak őt hagyják békén. Melóból csak esténként érek haza, ő tanul és sokszor délutánonként már otthon van. A környék állandóan tele van cigányokkal, egyszer már kishíján kirabolták. Amikor tehetem kimegyek elé és együtt megyünk haza, de sajnos nagyon ritkán van rá időm és a munkát sem tudom átszervezni. Költözni nem tudunk egyelőre.

Kétségbeesett 26/f


2012. szept. 27. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tehettek semmit akkor, én Miskolcon lakom, régebben az Avason laktam, egyik ismerősöm barátnőjét egyszer meg is verték, sajnos a barátja nem tudott öntörvényűen intézkedni, de felajánlottam neki vigyázok a lányra a környéken ha megy valahova vagy ha jön haza, csörögjön rám


Itt ezt tudtuk tenni, nálatok addig nem fog változni ez amíg el nem költöztök

Tudom javasolni sok pénzt ne tartson magánál, mobilt se vinnék mindig a helyében, csak ha nagyon fontos

22/F

2012. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan azt gondolom amit az első hozzászóló.

Annyi, hogy telefon azért szerintem mindig legyen nála, de legyen neki direkt egy olcsó, strapatelefonja, amit akkor használ, ha egyedül mászkál. Telefonálni meg sms-t írni lehessen vele, és ennyi. Legyen elérhető, de ne érje nagy kár.

2012. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De örülök neki,hogy én nem ilyen környéken lakok:(
2012. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi is ezeket agyaltuk ki korábban, köszi a válaszokat.
2012. szept. 29. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sok Dzsúlió jön, ajánlom a Glock 18 as airsoft-ot ajánlom. "viccet" félretéve, csak annyit tudok mondani, hogy részvétem... :(
2012. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!