Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért baj ha megölelem?

Miért baj ha megölelem?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm azt mondta ne öleljem meg mert csak a leszbikusok ölelkeznek. Ezen néztem, hogy mi baja van. Nem értem miért baj ha néha megölelem a barátnőimet. Mióta ezt mondta inkább meg sem ölelek senkit nehogy bajuk legyen tőle. 19/L
2012. szept. 27. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Akkor őt ne ölelgesd. Van ilyen. Régen én sem bírtam, bár nem ezért.
2012. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Egy buta liba. Az a baja. Ettől senki nem lesz lezbikus. Túlságosan ad mások véleményére vagy rejtett lezbikus hajlamai vannak. Érdekes mód nekem soha eszembe nem jutott h ha megölelt egy barátnőm hogy lezbinek néznek-e minket
2012. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Vannak olyan emberek akik egyszerűen nem bírják ha tapizzák őket.

Ha azt mondta ne ölelgesd, hát ne ölelgesd, nem kell ezen fennakadni.

Tinikoromban egy rosszabb évemben még attól is rosszul voltam ha a saját a testvérem túl közel ült hozzám, úgyhogy van ilyen :)

2012. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Én személy szerint nem szeretem ha ölelgetnek. Jobban mondva ha valakit ezer éve nem láttam azzal nem gond az ölelés de ha minden nap találkozunk akkor túlzásnak tartom.

Valószínű hogy a barátnőd sem szereti ha ölelgetik.

2012. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én sem szeretem ha ölelgetnek. Akkor sem, ha a legjobb barátnőm. A partneremmel ölelkezem, a gyerekeimmel, de mással nem szeretek. Szerintem tartsd tiszteletben az intim szféráját. Neki ott a határ, neked máshol.
2012. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De ha nem szeretem h ölelgetnek akkor nem ilyen marhaságokat beszélek hanem megmondom h ne mert nem szeretem. De ez a lezbis duma pfffff
2012. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

lépten nyomon én sem ölelgetem a barátaimat, max szentimentális pillanatokban, vagy ittasan :)

anyumat szoktam minden alkalommal megölelni, mert tudom, hogy az élet véges, és örökké bánnám, ha meghalna, és úgy érezném, h nem mutattam ki neki eléggé a szeretetemet.


a barátnőd indoka elég idiótán hangzik, de sztem nem szereti, ha ölelgetik, és már nem tud mit kitalálni, hogy kibújhasson ez alól.

2012. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom az öleléssel, de ha lenne is, akkor sem cseszném le a barátnőmet, hogy ne ölelgessen, mert tudom, hogy neki most szüksége van rá, neki jól esik. Persze, mondhatjuk erre, hogy az emberek különböznek, de miért kell mindig a saját kényelmünket előtérbe helyezni a máséval szemben? Nem annyira elviselhetetlen dolog ez, és közben tudod, hogy a másiknak örömet okozol. Ne haragudj, de szerintem a barátnődet jobban érdekli, hogy mások mit gondolnak róla, mint az, hogy te mit érzel.
2012. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!