Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ad ki a barátom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad ki a barátom ilyen fura hangokat, amikor megölelem vagy hozzábújok?

Figyelt kérdés

Inkább olyan mintha nyögne vagy nem tudom és nagyokat sòhajt, gyorsabban veszi a levegőt.:DD

nem zavar csak erdekelne a ti tippetek, hogy miert csinalja ezt?

Baj lenne ha rákérdeznék?:D


2012. jan. 15. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert izgul
2012. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Legalább ő lehet hogy tud rá választ adni.
2012. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom is ezt csinálja:D én imádom amikor nyög** amúgy felizgul.. azért csinálja :)
2012. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Felizgul?:D

de nem áll fel neki:/ legalábbis eddig nem éreztem..:D

2012. jan. 15. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak örül, hogy végre átölelhet.
2012. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én tudom miért csinálja, próbál szexi hangokat kiadni csak nem tudja hogy kell. velem is így volt eleinte, hogy szex közben inkább sóhajtoztam (de szex közben,nem bújásnál vagy ölelésnél O.O) azóta viszont már megtanultam szexin nyögni. gondolom a barátod még tapasztalatlan :D L/17
2012. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Zavarban van lehet
2012. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!