Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Illik úgy böfögni kollégiumi...

Illik úgy böfögni kollégiumi szobában, hogy mellettem lányok vannak, vagy csak akkor nem illik, ha látják is?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mellettem lányszoba van. És valószínűleg hallják, és azt is tudják, hogy én vagyok itt egyedül most.
2012. szept. 28. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem illik,mert ott még a puki is áthallatszik a falakon.Legfeljebb elkönyvelik,hogy egy sertés lakik mellettük.XD
2012. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen kérdés ez már!?!?!?

SOSEM illik böfögni!! Más kérdés, amikor magától jön, de direkt böfögni, meg azt kérdezni, hogy mikor "illik"? Ez őrület!

2012. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Magától nem szokott jönni, mindig vissza lehet fogni.

Az szokott általában véletlenül böfögni, aki megszokta, hogy ha egyedül van tátott szájjal belebüffent a világ közepébe, legyen az szép lány, vagy valami gyökér srác.


Szóval.


Ha meg valaki otthon jólesően böffentget, miért ne böföghetne a koleszban is? (egyedül zárt szobában)

2012. szept. 28. 17:37
 4/7 A kérdező kommentje:
most találtam "Egyszer kajáltam az egyik csaj szobatársammal, a másik meg benn volt a szobában, egyszer csak egy hatalmas böfögést hallottunk."
2012. szept. 28. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne. Attól, hogy koliban vagy még lehet magánéleted. Már ha ez annak számít :D Nem lehet örökké visszatartani. Vagy fent vagy lent jön ki az evéskor lenyelt levegő.
2012. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak ne csodálkozz, ha akkor (jogosan) bunkónak fognak tartani...
2012. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan böfögj a saját szobádban, ha egyedül vagy, de azért ne 120 decibellel, mert leesik a vakolat vagy mittomén. Magyarán - ne miattad hányjanak öt szobával odébb is.
2012. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!