Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől nyílnak meg az emberek...

Mitől nyílnak meg az emberek néhány másik embernek?

Figyelt kérdés
Ha valaki csöndes típus de valakinek megnyílik az mit jelent?egy srác aki tetszik.Előtte csendesnek ismertem meg. De velem nagyon sokat beszél. Azt mondja még soha senkivel nem tudott ilyen jókat beszélgetni meg h kb bármiről. Tudom h én is tetszem neki nem is ez a kérdés. Hanem h h válthat ki egy ember egy másikból ilyet? És ez vajon mit jelent a jövőre nézve? Jól sül el hosszú távon?
2012. szept. 29. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom mi, de pl. én nem sok emberrel vagyok beszédes. Viszont akivel igen, azzal nagyon. Hogy miért, azt ne kérdezd. Csak úgy jön. Egyszerűen szimpatikus az ember, valahogy ráhangolódok, vagy tudom is én... :)
2012. szept. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Azt nem tudom mi" -> Azt nem tudom mitől van
2012. szept. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, mi a titka, de valóban így van. Alapvetően nehezen bízok meg az emberekben, ha pedig túllépnek egy határon, vagyis úgy érzem, túl közel jönnek, ösztönösen próbálom elüldözni magamtól őket. Vannak, akiket sikerül, és vannak, akik igaz baráttá válnak. Talán két kulcs lehet: az idő, és a környezet.
2012. szept. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád és ezért nyílt meg. Nincs mit ragozni. Jövőre nézve senki se tud előre semmit. Az a lényeg, hogy jól indul el vagy sem. Ha jól indul el akkor mi a rossz benne? Te szereted őt vagy csak tetszik?
2012. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!