Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elveszett a...

Mit tegyek ha elveszett a rangom egy társaságban?

Figyelt kérdés

Kialakult egy egyetemi társaság, de balul sültek el a dolgok, összekaptam pár felsőévessel akik elkezdtek rólam pletykálni, eszeveszett hazugságokat, így most mindenki gáz alaknak tart, távolságtartó, sokan le is töröltek pl facebookról, ami nem a halál. Senki nem hív sehova, nem keresnek, én sem keresem őket. Kicsit ledarálódtam..


És az a rossz, hogy szinte központi pozitív karakter lennék csak pár embernek nem tetszett ez a dolog és megsértették a becsületemet.


Már azok is tagadják, hogy valaha beszéltünk akikkel az elején jóban voltam, és ebből a szerepből egyszerűen nem tudok kitörni.


Mi a fenét csináljak? Miért pont én lettem a kiutált?


2012. szept. 30. 01:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyébként külön külön mindenkivel kedves voltam, de ezekről az esetekről eltorzult pletykák kezdtek el keringeni. Felhozok egy példát.


Rámkapcsolt az egyik évfolyamtársnőm, hogy menjünk el inni valamit. Elmentem vele, aztán megnéztünk egy filmet a szobájában.

cigiztünk párat, lekísért, puszi, aztán ennyi.


Nos a felsőévesek azt kezdték el terjeszteni hogy én ott rámásztam a csajra és két ember zavart ki a szobából...


A lány aki tudja mi volt jóban van ezekkel és úgy néz ki nem érdeke megvédeni az igaz sztorit, miért is ő legyen a megváltó, viszont ciki lenne velem szóba állnia. Nem az ő hibája. azoké, akik rosszindulatúak voltak velem.


Mit tegyek?

2012. szept. 30. 01:13
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az egész téma amúgy ebből a lányból indult ki. A felsőévesek beszéltek vele még az este, aztán másnap úgy csinált mintha levegő lennék. Az osztálytársaim nem értették mi ez a feszültség közöttünk és azt hitték volt rá oka a lánynak, hogy ezt tegye. Majd hirtelen úgy gondolták hogy ők bizonyára jobbak, hogy velük beszél velem meg nem és elkezdett mindenki kinézni a társaságból.
2012. szept. 30. 01:16
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyrészt próbálok úgy hozzáállni, hogy millió ilyen társaság van a világon amiből most kimaradok, mit számít, hogy ez most pont itt van körülöttem.


Másrészt viszont kezd elmenni az életkedvem...

2012. szept. 30. 01:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haverkodj ilyen gyökerekkel, nem tudlak sajnálni.
2012. szept. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te azt gondolod, hogy a rang mindenütt egyfajta értéksorrend? Tévedsz, vannak csoportok, ahol a rang az, ha valaki tökéletesen értéktelen. Ezek között akarsz te rangot? A lánytól bocsánatot kérhetsz, miszerint sajnálatos, hogy nem vetted észre, hogy mártír szeretne lenni. Ha tudtad volna, bár nem stílusod az ilyesmi, megerőszakoltad volna. De meg megteheted, hogy ne kelljen hazudnia.

Remélem kiértetted belőle a mondanivalót.

2012. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már bocs', de ha ilyen gyökér módon viselkednek veled, akkor te miért akarsz barátkozni velük?

Ne kövesd el azt a hibát, hogy megalázkodsz nekik. Legyenek csak boldogok a saját kis világukban, és keress más barátokat. Vagy legyél egy darabig egyedül, de ilyen görcsös módon ne próbálj ragaszkodni a régi ismeretségekhez, mert soha nem jössz ki belőle jól.

Különben meg, ha egy-két ember elkezdte ezt a pletykaáradatot rólad, és a többiek elhitték, akkor azok a többiek soha nem is voltak a barátaid.

2012. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!