Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti éreztétek magatokat magányo...

Ti éreztétek magatokat magányosan, akkor amikor épp társaságban voltatok?

Figyelt kérdés
Miért?
2012. júl. 8. 16:29
 1/9 niltwill válasza:
Nem tudom, magányt nem éreztem. Inkább kínos érzés volt egy nemkívánatos társaságban lenni, mint magányos. Az az intő érzés ütött meg, ami arra sugall, hogy "semmi keresnivalóm nincs itt".
2012. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, talán nem is a magányos a jó szó rá!
2012. júl. 8. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy társasági magány: mikor emberek között vagy, de senkihez nem tudsz fordulni.
2012. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igazat adok, ismerem ezt az érzést: egyfajta szorongó tehetetlenséget, míg ha ténylegesen egyedül vagyok, szinte sohasem jelentkezik.
2012. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen! Nem is annyira magány, inkább feszélyezettség, mert nem voltam egy hullámhosszon azokkal a személyekkel. Kellemetlen érzés, és alig várom ilyenkor, hogy szabaduljak.
2012. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért hasonlít ez az érzés a magányhoz.Legalábbis én így éreztem magam.Sokáig nem is maradtam abban a társaságban.
2012. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyenkor szoktam spontán lelépni, annál még az is jobb.
2012. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a baj a lelépéssel, hogy olyankor valaki tuti megsértődik... Nálam ez az érzés sokszor előfordul, mert kötelességszerűen el kell mennem valakivel egy társaságba, (ha nem megyek akkor antiszocnak vagyok kikiáltva) ott egy darabig elbeszélgetek pletykákról, de másról nem lehet. Egy ideig elvagyok, majd szeretnék valami értelmesebbről beszélni, az tuti nem jó, mert ők nem néznek normálisabb filmeket, így arról nem lehet. Könyvről végképp nem, társadalmi problémákról meg aztán hírből sem, csak és kizárólag arról, hogy ki kivel van éés mi a nyűgje vele... Ilyenkor valóban megengedett a lelépés vagy az önzőség?
2012. júl. 9. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van amikor hasonló cipőben járok. Egy darabig elbeszélgetek velük, aztán valamire hivatkozva lelépek.
2012. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!