Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A rockerek általában szoktak...

A rockerek általában szoktak cigarettázni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 19:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk én a rappereket meg a diszkósokat utálom mint a szart :)
2012. szept. 30. 20:41
 12/23 anonim ***** válasza:

:D


Na és a popperek? Ők cigiznek?

Vagy olyan már nincs?

2012. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Én meg az olyanokat utálom, aki zenei stílus miatt utálja a másikat. Gyerekesek vagytok.
2012. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

Abból, hogy rockzenét hallgatok és gyakran viselek acélbetétes bakancsot, nem következik, hogy dohányzom. Nem dohányzom, és nem iszom alkoholt sem. Több eszem van annál, hogy mérgezzem magam.

Még azt sem állítanám, hogy a rockerek általában dohányosak, mert nézz körül, a rózsaszín strasszos topos plázacicák műkörmös ujjacskái között sokkal gyakrabban látni bagót, vagy legalábbis ugyanolyan gyakran.

2012. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%

Azért red4me jobb leírást adott a rockerekre, mint te a rapperekre. Kilóg a gatya, retardált és b*zi; ebből egy állítás lehet általánosan igaz. Leírom az igazat: kilóg a gatyájuk, nagyobb ruhát hordanak, füveznek, és bézbóz sapit hordanak.

Ha általánosítasz, tedd azt úgy, hogy legyen igazságtartalma. :)

2012. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sört iszok, és cigizek, és hosszú a hajam...mivel lány vagyok...Akkor most rocker vagyok?:D
2012. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
11%
Ha még a Highway to hell-t is énekled akkor igen:-)
2012. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából The Agonistot szoktam énekelni, de egye fene...megtanulom azt is!!!! Éljen a skatulyázááás! (és az irónia) :D
2012. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
93%
Eskü ki van a tököm ezekkel a hülye beskatulyázásokkal!! Az összes haverom rocker és ebből csak 1-2 cigizik és azok se azért, mert a rockereknek kötelező lenne! És a piálással is ugyan így van, oké pár sört legurítunk egy koncerten és ez rendbe is van, de miért kéne mindenkinek leinnia magát a sárga földig?!
2012. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
11%

Képzelem mit takarhat az hogy pár sör.

A rockerek isznak mint a gödény!:D

2012. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!