Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Általában hány ft-ot szoktatok...

Általában hány ft-ot szoktatok diszkóra költeni? Egyszeri alkalomra gondolok.

Figyelt kérdés
Pl. 10 000 - 15 000 Ft. Azt is írjátok le, h egyedül vagy a párotokkal együtt kerül ennyibe. Kort és nemet is :)
2012. jún. 28. 10:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
1000ft 20L
2012. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. ebbe az 1000 ft-ba mi fér bele?
2012. jún. 28. 10:50
 3/11 anonim válasza:
veszünk valahol boltba alkoholt, azt otthon csendben elfogyasztjuk barátnőmmel, utána a szórakozóhelyen is iszunk valamit :) lányoknak sehova sincs belépő ugye, így azzal nem kell foglalkoznom.
2012. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2000-4000.

De van, hogy barátnőmmel leülünk és megiszunk 2 sört, az olcsóbb.

Ha viszont belépős helyre megyünk, taxiba kell beleadni akkor több. De 5-6ezernél többet nem is viszek magammal, nem akarok többet költeni.

Ha a párommal megyek akkor ő fizet mindent, én pénztárcát sem viszek (együtt élünk), így pontosan nem tudom, de fejenként akkor is max. ennyi lehet.

2012. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi kocsmákba járunk, pl rockerkocsmákba. 400ftból be lehet rúgni :D ha nem kell cigi, az egész este, kajával, piával együtt egy ezresből kijön :D praktikus, mert így akár minden nap is lehet menni :D
2012. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi is kocsmába járunk, vannak helyek ahol olcsón be lehet rúgni. én szoktam vinni egy ezrest max, úgyis mindig meghívnak, néha az egészet haza is hozom :) páromat szintén mindig meghívják, mert zenész, rengeteg ismerőse van, vki mindig meg akarja hívni egy sörre. úgyhogy 2000-3000 ftnál többet ritkán költünk.
2012. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
olyan jó, hogy egy csomó embernek a szórakozást az jelenti, hogy rúgjunk be a lehető legolcsóbben, és ne emlékezzünk utána, hogy mi történt. Simán lehet úgy is zsórakozni, hogy nem iszol annyit, és még olcsóbban is kijössz belőle
2012. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
és te mit foglalkozol mással? törődj a saját dolgoddal sztem
2012. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előzőre válaszolva: Valaki kérdezett nyilvános helyen valamit. Azt hiszem, nyugodtam leírhatom a véleményemet anélkül, hogy tőleg kéne engedélyt kérnem.
2012. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
miért, ki mondta, hogy az olcsó kocsmákban annyit iszunk, hogy teljesen leamortizáljuk magunkat? be lehet rúgni olcsón, de nem mindig alakul úgy. ha meg keveset iszol, azt is olcsón, akkor mégolcsóbbra jön ki az este, nem?
2012. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!