Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg lehet ekkorát csalódni...

Tényleg lehet ekkorát csalódni valakiben?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megismertem egy lányt gyakorikerdeseken. Már az első pillanattól kezdve szimpatikus volt, de a kapcsolatunk soha sem terjedt túl a levelezésen, mivel mindketten eléggé félénkek vagyunk. Komoly lelki problémáink voltak, amelyeket megosztottunk egymással, így végül szorosan kezdtem kötődni hozzá, és nála is ezt vettem észre. Soha sem éreztem ilyet korábban, mintha sajátmagam női párját találtam volna meg, szinte mindenben egyezett a véleményünk, az elveink. Ez az idilli levelezés a suli kezdetéig tartott, amikortól valamiért egyszerűen nem válaszol tisztességesen. Pontosabban válaszol, de azt mondja, hogy hosszabban nem tud írni, mert nincs ideje a tanulás mellett. Na most én is sokat tanulok, de ha valamit igazán fontosnak tartok, arra tudok időt szánni. Most úgy érzem, ez az egész dolog nem tart sehová. Eddig elég jó emberismerőnek tartottam magam, de most úgy érzem, csalódtam a képességeimben.

Szerintetek Mit tegyek?


19/f



2012. okt. 2. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szánalmas.



Csak, hogy tisztázzuk, rád értettem.

2012. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Ha ilyen jól sikerült megismerned 10 mondatból, akkor kifejtenéd, hogy mégis miért?

Nem cinizmusnak szántam, tényleg kíváncsi vagyok.

2012. okt. 2. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Tisztázom az első válaszoló helyett.

Az egész.. az egész szánalmas. Kezdve onnan, hogy ahelyett, hogy megpróbálnál kitörni a depresszív életedből, olyanok társaságát keresed akik még-inkább azok, bezárólag azzal, hogy most, hogy végül találtál valakit még lekicsinyled a kapcsolatod azzal, hogy panaszkodsz itt és dupla vesztest csinálsz magadból ezzel. Találtál magadnak egy depresszív lányt és még ennél is alacsonyabbra süllyedsz azzal, hogy még erről is nyavalyogsz. Nem tudom ennél van e még lejjebb...

2012. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aha, értem. Akkor üdvözöllek titeket innen nagyon nagyon lentről.

Tudod ha valaki egyszerűen nem képes kapcsolatokat teremteni a kvázi normális emberekkel, akkor egy idő után azok felé fordul, akik hasonló gondokkal küzdenek, és megértik. Nem várom el hogy megértsétek, miért is tenném. Higyjétek el, nem én akarom így, én mindent megpróbáltam és próbálok, nem megy. Örülök, hogy a ti életetek minden szempontból rendben van, mert ha nem lenne, akkor nem születtek volna ilyen válaszok.

A nyavajgásról pedig annyit, hogyha az ember érzi, hogy még a hozzá hasonlók is sz*rnak rá, na annál nincs lejjebb, és had engedjem már meg magamnak, hogy legalább kiírjam magamból.

Na most voltam szánalmas.

2012. okt. 2. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát látogasd meg, és akkor kiderül, hova vezet a dolog. Országunkból ítélve max. egynapi utazásra lakhat tőled.
2012. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!