Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így meg lehet bízni valakiben,...

Így meg lehet bízni valakiben, vagy csalódni fogok ha bízok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a férjemnek az a szokása, hogy eltitkol előlem dolgokat, és hazudozik is, de csak apróságokban, pedig még soha nem voltam rá mérges azokért a dolgokért,amiket most rejteget, meg nem is lennék ha megmondaná őket. Mondjuk késik 1 órát munka után, és azt mondja, hogy amiatt, mert elhúzódott egy megbeszélés, másnap, mikor anyósomhoz megyünk kávéra, anyós mondja neki, hogy tudod fiam, az akiről tegnap este meséltem, szóval nem a bezélgetés húzódott el, hanem az annyánál volt, amit utólag be is vall, ha rákérdezek, de nem értem miért hazudik, mikor semmi kifogásom ellene, hogy oda mennyen és ezt ő is tudja. És a sok ilyen hazugság miatt egyszerűen nem tudok nekki többet hinni, pedig néha hüjén érzem magam, mikor kiderűl, hogy igaza volt, de akkor is hüjén érzem magam, mikor elhiszem amit mond, s közben hazuott. Nem tudom hogy rendezzem ezt a fejemben, hogy csak én csinálok felhajtást, vagy tényleg nem kell, hogy bízzak benne? Hogy an tudnám meggyőzni, hogy ez nem jóra vezet és h nem változik, tönkremehet a házasságunk?
2011. júl. 26. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Le kell vele ülni, és megbeszélni ezt. Jó taktika, ha rákérdezel: - Neked tetszene, ha én csinálnám veled ugyanezt? Meg tudnál bízni bennem ezek után?

Talán elgondolkodik rajta...

2011. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt kellene megértetned vele, hogy felesleges a hazudozás. Én biztos kiakadnék, ha utólag derülne fény ilyen dolgokra, még akkor is, ha jelentéktelen. Miért nem tudja elmondani az igazat? Ha apróságban hazudozik, mi lesz, ha nagyobb dologról lesz szó?
2011. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éppen ez aggaszt engem is, hogy mi lesz ha majd nagyobb dolgokban hazudik! Próbáltam már néhányszor témázni erről, de nem nagyon nyilatkozik arról, hogy miért csinálja, vagy csak azt mondja, hogy nem kell nekem mindent tudnom. Van mikor egy mondat után azt mondja, hogy :"tudom, hogy nem hiszel nekem , de így volt", azóta, mióta mondogatom neki, hogy nem visz jóra a hazudás, és már nem nagyon hiszek neki.
2011. júl. 26. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy tulságosan nyaggatod? lehet ugy érzi, hogy elvárod minden lépéséröl számoljon be és nem birja. de azis lehet hogy totál az ö hibája, valahogy ilyen a természete...mindenesetre beszéljétek meg mert ez igy tényleg nem normális
2011. aug. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen és sajna semmivel nem tudom rávenni, hogy őszinte legyen, van amikor bevallja a hülyeségeit és persze ilyenkor nem mondhatok semmi rosszat,hisz legalább bevallotta,de mindig elmondom neki h. az jobban zavar ha hazudik, mint az ami miatt hazudik...

Egyszerűen ilyen ember, bár tény h. ő is utálja ha neki hazudoznak, ő mégsem tud megváltozni.Én már kezdem megszokni,de oda kell figyelnem mindig, hogy mi a helyzet,van amikor csak későn buktatja le magát és úgy derül ki de ha nagy dologban hazudna(pl.megcsalás),azt szerintem észrevenném,mert elég sokszor beszámol magától h. mi volt aznap és amikor csönd van, na akkor van valami sunyulás...

2011. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!