Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a külföldi zenészekről akik a saját anyanyelvükön próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Olyan zenészek akik nem világnyelvet beszélnek, nem értitek.

pl: http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=VXWvk-FLP3s http://www.youtube.com/watch?v=swshB-8mwc0



2012. okt. 2. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tök jó :D ez kb. olyan mintha egy magyar sztár világ hírű lenne és magyar dalokat énekelne. tök jó .D
2012. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok dal csak addig hangzik jól, míg nem érted a szövegét... Ez egy plusz pont nekik! :D
2012. okt. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

És miért kell mindig angolul énekelni? Nehogy már ez legyen a követelmény!

Hallom nem egyszer a rádióban, hogy valaki magyarul és angolul is énekel - ráadásul ugyanazt a zeneszámot. Hogy is mondjam: baromságnak tartom, hogy ettől nagyra tartja magát, de ha ettől boldog, akkor legyen meg.

30 év múlva, meg alig fognak emlékezni rá.

Azért láttam már olyant, hogy egy magyar zenét, magyarul énekelve leadtak külföldi, zenei TV csatornán. Ilyenkor eltölt egy kis büszkeség engemet, hogy magyart hallok ott is, ahol nem is gondoltam volna.

2012. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi. Nem mániákus anglománok, szeretik a saját nyelvüket, normálisak, valami ilyesféle.

Illést, Omegát és még néhányat hallani külföldön magyarul. Még szerencse. Arrafelé is vannak normális emberek.

2012. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Michel Telónek eléggé bejött...

Meg még van egy csomó. Pl. az az olasz, akinek nem tudom a nevét és volt jónéhány száma a rádióban :)

Én örülök nekik :)

2012. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Akár még híresek is lehetnek. Pl. Rammstein vagy Tokio Hotel.
2012. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!