Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik környékek Budapest...

Melyik környékek Budapest legszarabb, legveszélyesebb részei? (utcák, terek, stb, )?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 01:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
Egyik környék sem olyan veszélyes, csak nektek volt rosz tapasztalatotok. Én naponta megyek a mindenki által kikiáltott legrosszabb környékre, nekem eddig nem lett semmi bajom, pedig kicsi, gyenge és védtelen fiatal nő vagyok :) Ja. Ennyi erővel a villamost is mondhatnám veszélyesnek, ha már rám támadt 2 cigócsaj NAPPAL ;)
2012. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nem veszélyes az ősszes része xvi nem am tényleg az örs??? mindenap ott megyekel bkvval és még nem történt semmi
2012. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nem egyszer vártam már a metróállomás kijáratánál ismerőst, de sosem próbált meg senki tarhálni. Ellenben a Széll Kálmán alias Moszkva téren:D Úgy látszik te valami csövesmágnes lehetsz:D Örsön (is) van például sok illegális "zöldséges stand", amiből kifolyólag a rendőrök által viszonylag sűrűn látogatottá vált a hely. Én legalábbis akárhányszor arra megyek, mindig van ott két-három fakabát. :D
2012. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a XX. kerületben lakom, a Vörösmarty iskolához közel, 52-es villamossal járok, sajnos pont akkor kell mennem, amikor vége a napközinek, borzalom, még nem támadtak rám, de túl sok lett itt a rossz emberből...
2012. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Budapest, XI. kerület, Villányi út 20/A
2012. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Végül is egész Pest veszélyes, mert tényleg mindenféle ember megtalálható.

Inkább a belvárost ismerem, mai napig a legendás 8. kerület az, ahol a legjobban veszélynek vagy kitéve. Mester utca, Könyves Kálmán krt, Kőbányai út, Fiumei út, Rákóczi út, József majd Ferenc körút által határolt rész a legnagyobb egybefüggő "gettó".

Viszont erre sok ember mászkál, nappal nem mondanám veszélyesnek, sötétedés után annál inkább. Bár még mindig inkább veszélyesebbnek tartom a külvárosi lepratelepeket, mint Soroksár, Rákos egyes részei, és Dél-Pest egyéb utcáit. Mivel itt kevesebb ember van az utcákon, nincs akkora tömegnyomor mint a belvárosban, elképzelhetőbbnek tartok bármi féle konfliktust, mint a nyóckerben.

2013. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!