Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek Budapest legveszélyeseb...

Melyek Budapest legveszélyesebb részei, amelyeket ajánlatos elkerülni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

8.kerület.Régen nem hittem el,hogy veszélyes lehet,hiszen annyi ember jár ott.De tavaly ősszel a Keleti pályaudvar környékén,mikor leszálltam a 7-es buszról egy asszony odajött és ok nélkül ököllel képen vágott.Közbe ordibált,hogy egy szemét mocsok vagyok.Ha nem szaladok el,lehet agyonver.Az emberek meg csak nézték..

22/L

2012. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Áááá.. ott még a piros lámpánál sem állok meg csak lassítok... nehogy leszereljék az idő alatt a kerekeimet.
2012. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Hos utca,

Szabolcs utca

2012. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a 8. kerület sem egy leányálom, meg a legendás Hős utca a 10. kerületben...
2012. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ja,bocsi első válaszoló vagyok.A Keleti pályaudvar igazából a 8.és 7 kerület között van.Egyik se jó környék.(Blaha Lujza tér,Kálvin tér de főleg az Orczy tér,na azt 1000-rel ki kell kerülni,tele van nem is mondom kikkel)A Pillangó utcát és a Népligetet is idesorolják,nem tudom arra nem vagyok annyira jártas.Újpesten lakom,ezt a környéket is szidják,de itt még sose történt velem semmi.Szeretek itt lakni.De itt van a szomszédba Rákospalota,na ott aztán félek.Ott is csomó kisebbség lakik..
2012. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ja,nem a Pillangó utcára,hanem a Pöttyös utcára mondják,ami Kőbányánál van.Kőbányáról se sok jót hallottam.Meg ott a Moszkva tér is(ami már Széll Kálmán tér)Na,felsoroltam egész Pestet! :D
2012. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
..és az V. kerület Kossuth teret... ott aztán nagyon vad dolgok történnek.
2012. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Huhhh hát most elrémisztettetek Budapesttől. :S :D
2012. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Na jó azért nem kell az egész véárost felsorolni:D Rendszeresen járok nappal-éjszaka azokon a helyseken amit az utolsó hozzászoló sorolt,kivéve az V. kerületet.

Ami TÉNYLEG gáz és veszélyes,az az Orczy tér,a többi nem. persze mindnehol kiraboljhatnak,belédköthetnek,stb de nem jellemző ezeken a helyeken jobban mint máshol.

Vannak gazdagabb és szegényebb kerületek,a rózsadombom kétlem,hogy előfordulnak ilyenek meg a csillaghegyen,mert a cigányok nincsenek ott. Budát annyira nem ismerem,de ennyi erővel a Pesti oldalra sneki se költözzön mert veszélyes lehet

2012. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Keleti pályaudvar, este, nőként, egyedül. Tele van részeg csövesekkel, akik jobb esetben kiabálnak, rosszabb esetben... nem részletezném, de jó hogy ott volt egy biztossági őr, mert különben bajban lettem volna. Hülyeség volt elküldeni a keresztapámat haza!
2012. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!