Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktatok viccből ismerkedni...

Szoktatok viccből ismerkedni netes társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy természetesen nem a másik fél átveréséről van szó!!! Hanem elejétől fogva egy tréfálkozásról, amiből a másiknak is egyértelmű, hogy csak tréfálkozom...

Én nagyon bírom ezt! persze csak ritkán, és nem hosszan tartom fel az áldozatot. :)

Az áldozat pedig jellemzően olyan valaki, akivel amúgy eszem ágában sem lenne ismerkedni valójában... :)


Csináltok néha ilyet? :)



2012. okt. 4. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, szerintem nem azert jarnak oda az emberek, hogy a tobbiek szivassak oket. amugy pedig van jobb dolgom is az ilyesminel. hogy vetodott fel benned egyaltalan az otlet..?
2012. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább a cseteken van ilyen
2012. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tanya válasza:
Ez hülyeség. Miért? Nincs elég ismerősö a facebookon?
2014. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!