Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kíméletlenül tiltsam le...

Kíméletlenül tiltsam le facebookon azokat az embereket, akik beletúrnak a magánéletembe?

Figyelt kérdés
Jobb lesz így?
2012. okt. 5. 18:21
 1/8 A kérdező kommentje:

Fiú, vagyok és ez inkább lány szokás, de most letiltottam pár embert mert elég sok durvulás meg kötekedés van már online is mindenki előtt és egyrészt nem tudom mi van a háttérben ezért nem merem poénra venni, másrészt nem is érdekel.


A legtöbb amiből kimaradok, azok ezeknek az embereknek a csoportbejegyzései és hozzászólásai.

2012. okt. 5. 18:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hibát követek el, mert az új társaságokban általában finom kötekedéssel szokták tesztelni egymást a tagok..
2012. okt. 5. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd le nyugodtan... én is letiltom a balf@szokat. Így sokkal nyugisabb az élet :D
2012. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hol a probléma. Csak akkor tudnak "beletúrni" a magánéletedbe, ha te megosztod. Ha nem postolsz, akkor se hozzászólni, se kötekedni nem tudnak. Nem letiltani kell, hanem leszokni arról, hogy minden rárántásról videót teszel fel.
2012. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom visszafogni magam azért, mert vannak ilyen fos emberek....
2012. okt. 5. 18:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt nem erről van szó, hanem kötekednek, pl sulis csoportokban is.
2012. okt. 5. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek sokkal praktikusabb módjai is vannak ma már, tök felesleges letiltani ilyenért valakit. Vedd fel azokat az embereket a "közeli ismerősök" listádra, akik tényleg láthatják bármelyik bejegyzésed, és innentől kezdve a megosztásaidnál állítsd be, hogy csak a listán szereplő emberek számára legyenek láthatóak.
2012. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, de itt a csoportbejegyzéseknél megy a dedó
2012. okt. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!