Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc évszakod? Miért?

Mi a kedvenc évszakod? Miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyár---->meleg
2012. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A tél.

Nincs 50fok, nincs allergia, és nem vakulok meg a napfénytől.

Viszont van szép hó (egyszer-kétszer legalábbis), meg van sok hangulatos ünnep. :)

2012. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ősz

Gyönyörű napfelkelték, nem vakít a nap (általában), számomra pont kellemes hőfok, szép színek.

2012. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tél, tél, és tél... hideg van, hó van, gyönyörű fények és hosszú éjszakák...a hópelyhek alatt táncolni, lehelni a levegőbe, forrócsokit inni a karácsonyi vásáron,csizmák és kabátok, sálak és sapka, romantika, elmélyülés az életben...
2012. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nyár.


De egyébként minden évszakban van valami jó.

2012. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tél

A családomból mindenki télen született,szeretek télen jól beöltözni,szeretem az ilyenkor esedékes ünnepeket. Szeretem a csípős hideg levegőt,a kályha melegét,a havat (ha van). Szeretek szánkózni vagy egyszerűen csak az udvaron ücsörögni és a hóesésben gyönyörködni.

2012. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most valami konkrétat kellene válaszolnom, de az a helyzet, hogy nem tudok...:)


Nem tudok egy évszakot kiemelni, mert mindegyikben más és más a szép.


A tavaszban azt szeretem, hogy feléled a természet, hogy olyan boldogság önt el, amikor meglátsz egy nyíló virágot, hogy várod a nyarat, és a nyári szünetet.


A nyárban ott van a sok napsütés, az iskola vége, hogy kiülhetsz a camping székbe könyvet olvasni, hogy leheverhetsz a fűbe zenével a füledben napozni, hogy felhívod a barátnődet, hogy másnap menjetek strandra, hogy jönnek a falunapok és a csavargások. És azok a gyönyörű naplementék... (persze ez minden évszakban, de szerintem nyáron a legszebb). No meg, a nyári zivatarok, amikor majd' összedől a ház, úgy esik :))) Én ezt is szeretem.


Az őszben az a szép, hogy elkezdődik az iskola, hogy újra együtt az egész osztály, hogy fel lehet venni a sálat és a csini kis őszi csizmát, hogy minden barnába borul.


A télben ott a hó, a karácsony, a vastag csizma, a vastag kabát, hogy az ablakból nézed a havazást, hogy sétálsz a bokáig érő hóban, meleg kakaó, ünnepi műsorok, téli szünet, új év, tüzijátékok, és új kezdet :)

2012. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gyakori Ferenc ***** válasza:
A tél. Miért? Hát a nyarat én úgy ahogy van gyűlölöm. Meleg, izzasztó, kényelmetlen minden, tűz a nap, le lehet égni, stb. Tavasz-ősz az nálam olyan semleges, persze vannak előnyei, szépségei, de nem az igaziak. A telet imádom. Lehet hogy hideg van, de az ellen könnyű védekezni, gyönyörű szép minden ha havas. Ha épp minden latyakos, akkor csak felpattanok a biciklimre és megyek csúszkálni, mászkálni, végülis a ruhát ki lehet mosni. Ja és persze mint valaki előttem mondta: nincs allergia sem. :)
2012. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A tél, a téli szünet a kedvencem (nem baj, hogy nem ez a leghosszabb), karácsony, hamar sötétedik, hó, tehát egyszerűen jó.
2012. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tavasz vége és nyár.

Nem kell göncökbe burkolózni, sokáig világos van, lehet strandolni (tóban, természetben), kirándulni, Karácsonyt ünnepelni (személyes okból nyáron teszem a szabadban, élő karácsonyfák alatt).


Persze a többi évszaknak is megvan a szépsége, de amíg nincs elég meleg, addig inkább csak passzív szemlélője vagyok, mint aktív részese. Ha tehetném, téli álmot aludnék, a nyarat viszont végig ébren tölteném.

2012. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!