Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veletek már volt hogy valakine...

Veletek már volt hogy valakinek írtatok privát üzenetet és nem válaszolt rá?

Figyelt kérdés
Nekem gyakran nem válaszolnak.
2012. okt. 6. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, miket írsz nekik?
2012. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ismerkedni próbálok néha
2012. okt. 6. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem társkereső. Így nem értem miért lenne probléma nem válaszolni.
2012. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak erre az oldalra gondoltam a kérdésben.
2012. okt. 6. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Erősen függ a levél tartalmától. Név és adatok nélkül másolj már be egy elküldött levelet!

Egyéb infó híján itt senki nem fog tudni segíteni neked.

2012. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor milyen oldalra? Facebook?
2012. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én senki idegennek nem válaszolok, és le is tiltom, bárhol próbálkozik.
2012. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt az oldalon volt már persze, hogy nem válaszoltak, de főleg akkor, ha régi volt már a kérdés vagy a válasz, aminek kapcsán írtam.

Ha itt nekem írna valaki ismerkedős üzenetet (volt már rá példa), arra én sem válaszolnék.

Mondjuk Facebookon szintén nem, az sem társkereső, olyanok jelölését viszonzom csak, akiket tényleg ismerek, így érthetően csak azokkal is váltok üzenetet, akik az ismerőseim.

2012. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál ha egy vad idegen ír neked egy üzenetet, hogy ismerkedne veled, mikor még nem is láttad, nem tudsz róla semmit se, azt se tudod, hogy kicsoda? De most komolyan. Válaszolnál neki? Én nem, nyomban tiltanám lefelé. Ez az oldal NEM társkereső!
2012. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 /Anita_'94/ ***** válasza:

Egy kivétellel eddig mindenki válaszolt. Tőle egy linket szerettem volna kérni egy írásról, amiből idézet pár sort, de nem válaszolt.

Én igyekszem válaszolni, ha nekem ír valaki, de az eltart néha egy darabig, mert ritkán vagyok itt és összegyűlik egy csomó üzi. De a legtöbben ismerkedni szeretnének és nem igazán tudok velük mit kezdeni, mert ha megírom nekik, hogy van barátom, azt hiszik, hogy ez a szabvány lekoptató szöveg :)

2012. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!