Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért haragszanak meg privát...

Miért haragszanak meg privát üzenetben sokan rám?

Figyelt kérdés
Én jószándékúan, kedvesen írok elég sokszor privát üzeneteket, mert élőben nincsenek nagyon barátaim, de mindenkit csak felbosszantok, itt, meg más fórumos oldalakon. Egy idő után mindenki mérges lesz, és vagy megmondja hogy ne irkáljak, vagy egyszer csak örökké abbahagyja a nekem való válaszolgatást. Ez az én hibám, hogy így megharagszanak, vagy csak nem szeretnek interneten idegenekkel beszélgetni, privát üzenetben? Közben fórumban (fórumos oldalakon) irkálnak egy csomót, jó kedvűen, velem jól láthatóan nem pont olyanok mint ott.
2012. szept. 3. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszer valaki itt azt írta ki egy kérdésre válaszul:

azért takartatja el itt a nevét, mert van, amikor pl. 18/L-nek, máskor 36/F-nek adja ki magát, egyszer gazdagnak, máskor szegénynek, stb. stb. és nem akarja hogy ráismerjenek.

Ha privátban beszélgetsz valakivel, ezt nem teheted meg, ott vagy őszinte vagy a másikhoz, vagy gyorsan lebuksz.

Másrészt, mivel a legtöbb ember saját magából indul ki, nem lehet abban biztos, hogy az a másik, akivel priviben társalog, valójában milyen ember, mit árul el magáról ami igaz, és mi az, amit kozmetikáz.


Másrészt: pár évvel ezelőtt én is egészen privi (saját e-mailes, telefonos) kapcsolatba kerültem valakivel, aki csak kb. 80 km-re laktunk egymáshoz. Két év alatt nem tudtunk összehozni egy személyes találkozást, hogy az arcunkat is megmutassuk a másiknak.

Akkor viszont mi értelme van az egésznek?

2012. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos fárasztó vagy
2012. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert az emberek többsége nem azért jár föl, hogy ismerkedjen. Én sem. Nem is szeretem, ha privátban írnak.

Akkor szoktam visszaírni, ha esetleg bővebben érdeklődnek egy válaszom iránt.

2012. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3-assal. No meg akkor is vissza-válaszolok, amikor megköszönik, ha valami feltett kérdésre írt válaszomat megfogadva, sikerült megoldani gondjaitokat, és veszik a fáradságot, hogy priviben megköszönik. Akkor visszaírok egy-két szót. És ennyi!
2012. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarnak beszélgetni.Ennyi.
2012. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!