Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Úgy döntöttem, hogy otthagyom...

Úgy döntöttem, hogy otthagyom a rossz társaság miatt az albérletet, és utazni fogok. Lehet így bírni hosszú távon? Az út másfél órás

Figyelt kérdés
Heti 3x fogok utazni,odafelé az út 1,5 óra vissza ugyanannyi.Szeretek utazni,anyagilag is így lenne jobb,mint az albérlet.És így heti kétszer járhatnék edzésre,és végre elkezdhetném ismét a nyelviskolát.
2012. okt. 7. 08:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A kérdés szempontjából nagyon nem mindegy, hogy hányra kell odaérned.
2012. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én személy szerint biztosan nem ingáznék...nem lenne soha egy nyugodt percem, mindig buszra/vontra sietni, sehol nem lennék nyugodtam, mert mindig indulni kéne valahova.

Kollégium?


24N

2012. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

kollégiumot nme kaptam,azért mentem albérletbe,nem kéne futnom a buszra

sajnos az albérletben katasztrófális a társaság,ordít a tv,alduni nem lehet,se tanulni,lakótársammal állandó konfliktusok

2012. okt. 7. 08:45
 4/18 anonim ***** válasza:
Másik albérlet?
2012. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
másik albérlet már csak januártól lesz,addig szeretnék ingázni,már tavaly is albérletes voltam,de nem jött be,de akkor még bírtam,most betelt a pohár,azért én nem fogok 100 eurót kiadni havonta,hogy állandóan veszkedjek a hangoskodó,részeg lakótársanőimmel,hisztis szobatársammal,aki azt nézi,mikor mibe köthet bele
2012. okt. 7. 08:52
 6/18 anonim ***** válasza:
Unokatesóm is így jár munkába 1,5 óra neki az út kocsival. Múltkor beszéltem vele, azt mondja sok neki de még fél évig nem tud váltani, addig marad ez. Szóval ki lehet bírni, ha muszáj.
2012. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Januarig kibirod, nem sok ido. De hosszu tavon faraszto.
2012. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
itt az albérletekben az sem tetszik,hogy akkor is fizetni kell,ha nem is vagyok ott,pl téli szünet,vagy a vizsgák után
2012. okt. 7. 09:00
 9/18 anonim ***** válasza:

Heti 3-szor azt a 3 órát kibírod. (oda-vissza egybe)

Én egész nyáron ennyit utaztam, mindennap, bár én kezelések miatt.

2012. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sok embert ismerek, aki évek óta minden nap ingázik, 2 óra az út (Pestre) - tehát 4 órája elmegy minden nap. Volt közülük pár ember, akivel beszélgettem erről, valakinek nagyon rossz, valaki meg még örül is neki, mert otthon a kertes házban mindig van mit csinálni, így legalább tud mikor olvasni, zenét hallgatni, stb. Aki csak ül és bámul ki a fejéből, annak rosszabb. Legalábbis az általam megkérdezett embereknél.
2012. okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!