Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rövidhajú feleségek, férjetek...

Rövidhajú feleségek, férjetek nem hiányolja rajtatok a hosszú hajat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Az én párom a kevesebb hajam hiányolja! Nagyon tetszenek neki a rövid hajú nők, az enyém félhosszú! Mindig megemlíti, hogy kilométeres hajam van már! És látom is, hogy csak a rövid hajú nőkőn akad meg a szeme! Az esetek nagy többségében!
2012. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem.

Nem áll jó a hosszú haj, a félhosszú sem, és én szeretem a rövid hajat.

A nőies megjelenés meg nem hajfüggő, azt pedig rendszeresen megdicséri.

2012. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Nekem rövid hajam volt amikor megismerkedtünk 5 èvvel ez előtt. Sosem tetszett régebben egy pàromnak sem. Mindig kérték h növesszem meg egy kicsit. A mostani barátom meg már vagy 2 éve azzal nyaggat hogy vágassam le hasonlóra mint régen volt.

Praktikusabb volt a rövid haj, csak szerintem nekem nem állt valami jól. Háát, nem tudom.

Ìgy viszont h hosszú kevesebbett kell fodràszhoz járni.

Talán legközelebb fontolóra veszem a kìvànsàgàt amikor a szèkben ülök.

2012. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Az én páromnak úgy áll a hosszú haj, mint egy kicsavart felmosórongy, neki csak a rövid áll jól. A hosszú, egyenes szálú haj jobban tetszik, de ha ez szempont lett volna, akkor nem őt választom.
2012. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Amikor mondtam, hogy le akarom vágatni majd a derékig érő hajam, akkor nagyon tiltakozott, hogy nehogy, meg nem tetszik az neki. De levágattam, és akkor meg az tetszett neki :D Mindig épp az tetszik, amilyen... szóval szerintem a lényeg, hogy jól legyen vágva, és akkor a rövid is lehet csinos, nőies :)
2012. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Az én férjemnek tudom, hogy a hosszú egyenes haj tetszik, észrevettem, hogy az olyan nőket bámulja meg. :)

Nekem kleopátrás a hajam, mert kezelhetetlen, és csak ez áll jól, ebben a frizurában érzem jól magam, a lényeg, hogy ápolt legyen. Amúgy soha életemben nem volt hosszú hajam, tehát már így ismert meg, nincs változás.

2012. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem! Imádja a kis rövid, kócos hajam. :)
2012. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Én kifejezetten a rövid hajat preferálom.
2012. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Az én párom azt mondta, hogy ne merjem levágatni a fenékig érő hajam, mert azonnal elhagy... :D Bár nincs is tervben, és tudom, hogy ilyen miatt nem hagyna el, de ezzel számomra egyértelműen elárulta az álláspontját a hajam hosszát illetően. Néha, mikor 4-5 centit vágatunk a végéből, hogy egészségesek legyenek a hajvégeim, olyankor is megy a rinya, hogy "milyen rövid lett". (Meg sem látszik rajta, de ő szerintem úgy képzeli el, hogy a fenékig érőből lapockáig érő lett...)
2012. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Én a derékig érő hajamat vágattam le kb állig élőre. Elöl hosszabb, hátul pedig rövid, felnyírt. Azt mondta ez sokkal sokkal jobban áll, mint a hosszú. Azt mindig összekötöttem, nem is állt jól, ez meg tök csini frizura. Éjjelente állandóan ráfeküdt a hosszú hajamra, ez is megszűnt.

Egyikőnknek sem hiányzik. Szerintem a legtöbb pasinak nem a hajhossz a lényeg, hanem hogy a nő szép legyen vele. Van, akinek nm jó a hosszú és van, akinek nem jó a rövid.

2012. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!