Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, amikor este...

Ti mit csináltok, amikor este unatkoztok?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat, légyszi :)


Tudom, hogy este már pihenni kell, meg egyebek, de néha, napközben is olyan uncsi :/


Szoktam filmet nézni, könyvet olvasni, emellett tanulni is, néha a családtagjaimmal is beszélgetni hosszasan, aztán... a kutyához is kimegyek, ha jó idő van, vagy kihívom a barátnőmet, vagy chatelek valakivel, de szerintem ezek olyan magányos tevékenységek. :/


Szeretek levelezgetni is másokkal, ez jól le is köt, de van úgy, hogy 1 hét múlva írnak vissza, arra meg ki tud várni? :D


Valami ötlet?! :)

15/L



2012. okt. 7. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Van esetleg valami hobbid? Rajz, ének, írás? Találj valamit amiben kibontakozhatsz, vagy meditálj például! (:
2012. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rajzhoz béna vagyok, íráshoz szintén, az énektudásom egész jó, majd gitározni akarok megtanulni... de az még messzebb van, majd ha összejön rá a pénzem. De köszi :)
2012. okt. 7. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Az mi is, hogy unatkozni? Van könyv, lehet, hogy kényelmetlen az ágy, esetleg egy polc kéne, vagy csöpög a csap. Ha az ember körbenéz csak a lakásában, ezer feladatot lát. És mind rá vár. ha meg kimegy az utcára, ez csak növekszik. És mennyi mindent nem tudok még. Mennyi mindent nem láttam. Például múzeumban, színházban. Pláne 15 éves koromban.


Valaki elmagyarázná, mit jelent az a szó, hogy unatkozni?

2012. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasok, barátommal törődök (testileg-lelkileg:D), kutyáimmal foglalkozom, kockulok.
2012. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Este veszem elő azokat a könyveket, amiket egyébként nem olvasnék. Nem kevés újabb érdeklődési köröm lett így, ami nem csak szélesebb látókört jelent, nem csak haszonforrást, hanem újabb örömforrásokat is. De azért marad pár olyan, ami csak arra marad, hogy a látókör szélesedjen kicsit, mert olyan, hogy gyönyörűen álmosít akkor is, ha érdekel...
2012. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!