Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a megoldás?

Szerintetek mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Magyar vagyok,viszont Ukrajnában élek,és itt kezdtem továbbtanulni,ápolói szakon vagyok jelenleg 3 éves.Első éven,amikor felvételiztem nagyon jó osztályom volt,nem csúfoltak h magyar vagyok,nem bántottak(tudjátok elég nehezen megy az ukrán,nem beszélek 100%san,de remélem belejövök,mint más itt élő barátaim)most viszont már 2 éve van más osztályom(mert az 1 év az csak középsuli,csak később, 2 évfolyamon osztanak mindenkit arra a szakra,amire felvételiztünk 9.után,gondolom elég bonyolult ez nektek,de nálunk ez így van)...és ez a 2.év,amikor folyton mindenért bántanak,ha 5 kapok,akkor az a baj,ha 3-st,akkor meg az,mindíg csúfolnak mindenbe,többnyire a hátam mögött,én meg nem vok az a nagyszájú típu h veszekedjek,de már nem bírtam tovább tűrni,ezért tegnap jól megmondogattam a magamét,ahogyan tudtam,mivel kicsit nehezen beszélek ukránul,érteni viszont többet értek...szval az a lényeg,h azt hittem h ha kiállok magamért,jobb lesz,de nem így lett,sőt...már gondoltam arra h felhívom az anyukámat az oszt.főnökhöz h beszéljen vele,h tegye helyre őket,de attól félek ezek után még árulkodó leszek!Gondoltam arra is,h otthagyom az egészet(már nagyon megbántam h nem mentem Magyarországra tanulni,de tudjátok a családom is itt él,és egyedül nem akartam kimenni a nagyvilágba),viszont ha otthagyom,akkor kárba megy 3 évem,ráadásul rengeteg pénz is,mivel minden fizetett errefelé(csodálom h a levegő ingyen van),szerintetek mit tegyek,kilátástalan helyzet ugye?4évet kell tanulni,és most vok 3-os tehát még ez és a következő év maradna hátra,és természetesen a sok diplomavédő vizsga!Mi erről a véleményetek?
2012. okt. 8. 17:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék normális véleményeket,előre is köszönöm!:))
2012. okt. 8. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:

A hülyék miatt ne hagyd abba a sulit. Azért ilyen bátrak, mert agymosottak, ere vannak kondicionálva, akik nem olyanok, mint ők, azt bántani kell, főleg, ha kisebbségben vannak.

Mondhatnék olyat, hogy egyszer a legszemetebbel töröld fel a padlót véresre, a többi meg fog hunyászkodni. De megéri? Beteg az agyuk. Bírd ki, aztán lesz valahogy.

2012. okt. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben,én is erre gondoltam,de ahányszor elhatároztam h erős leszek,és belekerültem megint egy olyan szituációba h nem csináltam semmit és azért is kaptam,akkor elszállt az önbizalmam...de igyekszem majd...köszi a tanácsot!:)
2012. okt. 9. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!