Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hollandiaban ket napja a...

Hollandiaban ket napja a Tv-ben a magyar prostitualtak helyzete volt a tema. Hat nem nagyszeru?!

Figyelt kérdés
Komolyan , ilyenkor olyan buszke vagyok hogy magyarkent Hollandiaban a roma prostik (amit magyarkent adnak elo)nyoszorgeseit lehet hallani.Teljesen ertem mar miert neznek ram olyan furan, ha bejelentem hogy magyar vagyok.Csak ugy dagadok a buszkesegtol...pfff.

2012. okt. 8. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
mit szeretnél?
2012. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy happy meal menut egy medium kolaval es egy mcflurryt.
2012. okt. 8. 22:04
 3/6 A kérdező kommentje:
A szusi is jo lesz, azt is szeretem.Esetleg egy kuszkusz vagy humusz.
2012. okt. 8. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elég szomorú.De tényleg itt tartunk.Svájcban is ugyanígy néznek állítólag a magyar lányokra:(
2012. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
svajc is tema volt.Pontosan ez a ket orszag/:(
2012. okt. 9. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért a hollandok, mint bordély paradicsom, kicsit visszafoghatnák magukat. Bagoly mondja verébnek... És aki kuurvának megy, az ne sikítson, ha bassszák! El leget menni dolgozni. Ja, hogy ott csinálni is kell valamit és töredékét keresi meg vele? Hát, kéremszépen! A cigányokat meg külföldön sajnos tényleg a magyarokkal azonosítják. Pedig ránézésre inkább tűnnek indiainak.
2012. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!