Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy a francba lehetne visszas...

Hogy a francba lehetne visszaszorítani a téli tüzelést? (Fontos:@)

Figyelt kérdés

Tüzel mindenki minden sz/rral és ablakot nem lehet nyitni de még ki se teregetni. Egyáltalán szabad ilyet csinálni, vagy elég ha kinyomozom, dokumentálom és jegyzőnél bejelentem?


Titeket nem zavar, hogy teregetni se lehet, mert a tüdőrákot okozó füsttel mérgeznek?


ui: októbertől-márciusig


2012. okt. 8. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tüzelnek, hanem fűtenek mindennel, ami éghető és meleget ad: akácfa, karácsonyfa, parketta, gumicsizma, telekszomszéd...


Amúgy nekem is ez a problémám, szomszédnak vegyes tüzelésű kazánja van, és hozzá a kéményt nem vezette ki a tetőgerinc fölé, jó 3 méterrel alacsonyabb, mint kellene. Így a füst a két ház közé szorul. Az ablak pedig hiába néz az utcára, és viszonylag messze is van a kéménytől, bejön az a füstös szag. Én "szalonnaszag"-nak hívom, mert az jut eszembe róla :D. Már beszéltem a szomszéddal, direkt nyáron említettem meg neki, hogy jó idő, meg minden, magasítsa meg a kéményt, azt mondta, hogy persze, megfogja. Azóta is magasítja :D.

2012. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a helyi önkormányzat, ha van erdőterülete a rászorulóknak adhat /ha kérik/ ingyenes fakivételezési engedélyt


aki minden vacakkal tüzel, lehet hogy felvethetnéd ezt neki

2012. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!