Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A téli szünetben te mikor...

A téli szünetben te mikor fogsz tanulni? Minél hamarabb túl akarsz lenni rajta, vagy az utolsó pillanatban fogsz tanulni, esetleg ninden nap leülsz 1-2 órát tanulni? 15/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Napi 4-6 órát tervezek tanulni az elejétől a végéig. Sajna egyetemistaként még ez sem lesz elég.

24-én mondjuk nem, mert akkor segítek otthon, illetve 30-a után sem, mert akkor meg elutazunk.

2011. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó nap fogok, de nem 1-2 hanem inkább 7-8 órát. mindig ez van, mert lusta vagyok, de meg kell tanulni... :(
2011. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nekünk még ma is volt suli,én már mindent megtanultam szombaton.ez alatt a két nap alatt úgyse adtak semmit,így nekem tényleg 2 hetes a szünet. (:

Majd január másodikán este átnézem,addig meg pihenek.

2011. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

1. Holnap délután megtanulok mindent

2. jan. 3-án reggel vagy a suliban


Még nem tudom...:D

2011. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen osztva, minden nap egy kicsit, eléggé le vagyok maradva, nagyon sokat kell pótolnom, javítanom kell. Az utolsó pár napra nem szeretnék mindent összecsapni, mert akkor egyrészt nem tanulom meg jól, másrészről csak stresszelni fogok az egészen, hogy jajj, még annyi minden van hátra, a felét sem tudom, stb. Ha minden nap legalább egy tantárgyat előveszek, max. kettőt, és azzal úgy nagyjából foglalkozok másfél-másfél órát tökéletesen meg tudom tanulni.
2011. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én szünetben biztos vagyok benne,hogy nem fogok tanulni. Nekem a szünet nem a tanulásról szól,vagyis most biztosan nem arról fog szólni. Elég iskolaidőben tanulni.Majd suli előtti este megírom a házikat aztán ennyi.

15l

2011. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szünet utáni héten, valószínű, hogy majd 4-6 vagy 1-2 órát tanulni fogok minden nap.
2011. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ezen a héten végig takarítok,sütök-főzök,ajándékokat vásárlok,szüleim dolgoznak,3 öcsém van,rám marad a karácsonyi készülődés,de nagyon szívesen csinálom.:)


24-25-26 biztosan nem tanulok semmit,talán 27-28-29-én picit tanulgatok,aztán szilveszterkor-másnapján sem,és utolsó nap majd belehúzok.:D Mint mindig..Nem így kellene,mert sok tantárgyból kétesre állok és szünet után témazárók,de ez van,nem tudom magam rávenni


16/L

2011. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem fogok tanulni. Talán majd az utolsó napokban megírom az írnivalót, meg kicsit átnézem az anyagot, de ennyi. Meg amúgy is a tanárok nagy része nem olyan szemét, hogy a szünetre is adjon tanulnivalót. 15/L
2011. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Soha se szoktam tanulni..:/ de ahogy ismerem magamat, az utolsó pillanatba kezdenék neki.
2011. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!