Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lenti képen látható lány...

A lenti képen látható lány szerintetek is hasonlít egy ázsiaira? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

(barátok közt).


Legjobb tudomásom szerint mi is Ázsiából származunk eredetileg,és úgy tudom,hogy némelyik magyar emberen ez meglátszik külsőleg,itt is erről lehet szó?

(A kérdés jó helyen van,nem kell jelentgetni,köszönöm!)


A (kulturált) válaszokat előre is köszönöm!


2012. okt. 9. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit turanid vonásai vannak ez igaz. De egyébként lehet, hogy kun származású, náluk jobban megörződött a keleties jelleg.
2012. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem látom, hogy annyira hasonlítana, ráadásul szitává van sminkelve.


Amúgy az ázsiai emberek is meglehetősen sokfélék, embertanilag pedig Ázsiában megtalálható az europid és a mongolid nagyrassz is illetve ezek különböző átmeneti változatai jó nagy számban, amiről valamilyen okból ritkán szoktak beszélni.


A magyar nép (mint a népek döntő többsége) számos embertanilag erősen eltérő embercsoportból jött létre (a honfoglalók között is nagy számban voltak mongolid ill. europo-mongolid típusok), az Árpád-ház is nagy előszeretettel fogadta be a rokon eredetű ill. kultúrájú sztyeppei népeket, így a europo-mongolid típus régebben méginkább jelen lehetett. A népnevekkel kapcsolatosan sok a keveredés, de a kunok és a jászok minden bizonnyal ilyen népek voltak.

2012. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ.

Jobb képet nem találtam róla(a többin még több smink volt rajta),de volt már "szerencsém" pár barátok közt epizódhoz,tv-ben jobban látszik szerintem.

2012. okt. 18. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!