Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az miért van, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az miért van, hogy ha tetszik nektek egy lány, akár ismeretlen is, látható jelzéseket tesztek, hogy tetszik nektek, de nem meritek leszólítani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

-Nem vagyok ismerkedős hangulatban.

-Barátnőm van.

-Úgy érzem,nem lenne esélyem nála.

-Másokkal van együtt,társaságban nem merem leszólítani.

-Nem is tetszik,csak félreérted a "jeleket."

-Azért h a gyakori kérdésekre írjon ki kérdést,és eméssze magát miattam,honnan tudjuk,1000 oka lehet,szituáció függő...

2012. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
mert bákászok és félnek a visszautasítástól/csalódástól... meg kéne tanulniuk kezdeményezni, hisz semmit nem veszthetnek max a tapasztalatlanságukat ;)
2012. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Háháá, köszi! :D
2012. okt. 1. 23:13
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
"meg kéne tanulniuk kezdeményezni," Igen milyen jó érzés a visszautasítás, sőt gyakran a megaláztatás a lányoktól. Mindannyian erre vágyunk:) De tapasztalatnak jó lesz ám.
2012. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De én a kérdést úgy értem, hogyha a srác leveszi, hogy ő is be jön nekem..
2012. okt. 1. 23:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem jön rá:)
2012. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
hát azért kéne olyanoknál kezdeményezni akivel a szemezés összemosolygás megvolt.. mert ha soha nem kezdeményeztek akkor nem is lesz csajotok se..
2012. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Néhány hete én is összeszemeztem és mosolyogtam egy szép lánnyal a buszon. Szívesen leszólítottam volna, ha nem lennék 24 évesen tök tapasztalatlan szűz meg csókszűz is egyaránt.
2012. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
de ha ilyen lehetőségeket kihagysz mégis hogyan várod hogy ezek a dolgok megváltoznak majd??
2012. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, nem nezek ki rosszul. Megis, 2 fo okom van, h. nem szolitom meg:

- lehet, h. felreertem a jeleit, es nem is tetszem neki

- ha tenyleg nagyon szep a lany, ugy ertem, ugysem lenne nala eselyem.

2012. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!