Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem lehet hallani...

Miért nem lehet hallani semmit a Bosnyák piramisokról? (A többi lent)

Figyelt kérdés

2009-ben egy bosnyák származású amerikai régész Semir Osmanagic, a hazájában (Bosznia és Hercegovina) talált piramisokat Visoko városának közelében egyenesen 3-at is!


A kutatások szerint közel 27.000 ezer évesek a piramisok.

A piramisok járataiban sziklákon pedig vésett szövegeket találtak és az ősi jelek egy tekintélyes része megegyezik a Székely rovásírás jeleivel!


Ezért is érdekelne engem a dolog meg azért is hogy olyan idősek a piramisok hogy elvileg az első állandóan lakott település "keletkezését/megalapítását" 8000 évesre taksálják ezzel szemben a piramisok még 20.000 évvel öregebb!


Csak azt szeretném tudni hogy ez talán a legnagyobb történelmi felfedezés, de abszolút semmit nem hallani róla miért lehet ez?


2012. okt. 10. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítok: szerinte piramisok, ugyanakkor eddig még nem áshatott/bonthatta meg a hegyet.

Azaz nem bizonyított tény, hogy piramisok, így valószínűleg engedélyt sem fog kapni ásatásra. Ez már csak így megy.

Néhány sziklán lehet, hogy találtak, de járatokat tuti nem.


Amúgy engem is érdekelne, amit leírtam az igaz.

2012. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tényleg találtak járatot, de a piramis csak hipotézis.
2012. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Találtak járatokat és ásatásokat is végeztek a Youtube-on videók is vannak fenn ha érdekel megoszthatom a linket! :)
2012. okt. 10. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Láttam a képet, de azért linkelheted, mert érdekel. :D


[link]


Szóval nem magába a hegybe fúrtak bele. xD

2012. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt mindaddig nem is fogják komolyan venni, ameddig az elismert tudósoknak folt eshet a hírnevén. Ugye ergo ezreknek kéne bevállalniuk, hogy tévedtem, az emberi civiliázció gyökerei régebbre nyúlnak vissza és ide a Kárpát-medencébe. Életem munkája hazugságokra épül. stb.


Egyszer már írtam valahol itt, ez nem a tudományról szól, hanem a hatalomról és hírnévről.

2012. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez van az emberi büszkeség és gőg ha ezt a szót használhatom-e itt hátráltatja az emberiség előre lépését és a múlt igazságainak megismerését!


Végül is akkor ez is lehet a fő ok hogy így "elvan tusolva" a felfedezés sajnos...

2012. okt. 10. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:

No megnéztem. A járatoknak sajnos tényleg nem szerencsés, hogy boldog boldogtalan járt kelt bennük. Ez így csak még nehezebbé teszi az ügyet. Meg egy kicsit alacsonyak is egy embernek.


De megérne egy kirándulást oda. :D

2012. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez sem lenne egy rossz gondolat lehet tényleg jó lenne egyszer elmenni őseink hagyatékát megtekinteni!

Hátha nekem felfednék a titkaikat! :))) :D

Már csak egy régészeti doktori kell! :D

2012. okt. 10. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy le van zárva a terület, meg a filmben mondják, önkénteseket is várnak, tehát nem hallgatókat vagy régészeket.
2012. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!