Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire legyek türelmes a...

Mennyire legyek türelmes a buta, képzetlen, nehéz felfogású főnökkel, akit éppen a felsorolt tulajdonságai miatt erősen szégyellek? Protekciós, de tényleg irtó buta szegény.

Figyelt kérdés
Munkahelyet a mai világban nem igazán lehet találni. Ezért vagyok kénytelen egy ilyen értelmi csődtömeget elviselni, bár mondtam jó pár kollégának, ne mondják, hogy a főnököm, mert ez irtó szégyen rám nézve.... A korábbi főnökeimet tiszteltem, mert képzettek voltak, de ez...???!!
2009. aug. 6. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

addig légy türelmes ameddig nem találsz másik munkahelyet.

sajnos az ilyen protekciós úton bekerült egyének ellen nem nagyon tudsz semmit se tenni.

vagy elmész, vagy reménykedsz, hogy a főnököd megy el minél hamarabb.

2009. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mennyire legyél türelmes? Nagyon. Legalábbis, ha meg akarod tartani a munkádat.És még a kollégáknak se mondj ilyet. Ő a főnököd és kész. Valszeg ők se azért mondják, h a főnököd ezt vagy azt mondta, mert úgy érzik okosabb, vagy jobban végzi a munkájátg, mint te, hanem, mert ez a beosztása. Ha életedben ez a legnagyobb béka, amit le kell nyelned, akkor még jól is jártál.
2012. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!