Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mely tulajdonságai miatt...

Mely tulajdonságai miatt választották Leonardo DiCaprio-t az egyik legférfiasabb színésznek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lehet meghatarozni, hogy pontosan milyen szempontok alapjan valasztottak meg. Gondolom, nok valasztottak, akik egyszeruen kulso es belso alapjan igy gondoltak. Amugy szerintem is ferfias szinesz es erdekes volt latni az elmult 10-15 evben, hogy hogy nott fel, hogy valt ferfiva (nem vagyok tini csitri hozzateszem). A ferfias alatt szerintem nem a borostat kell erteni, hanem a kisugarzasat, ami a kulsejebol es belso tulajdonsagaibol fakad.
2010. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem nála férfiasabb színészek is vannak...
2010. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... Szerintem kisfiúsabban sokkal jobban nézett ki. Titanicban annyira édees*___* Férfiasan ronda...
2010. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg fogsz lepodni, de azert, mert ferfias.
2010. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szexi :D
2011. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!