Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vidéki vagyok. Hogy tudnék...

Vidéki vagyok. Hogy tudnék hozzájutni a Diák Kiskönyvtár sorozat köteteihez a netről?

Figyelt kérdés

A városban egy könyvesboltban sem kaphatóak ezek a kis vékony könyvecskék. A neten 1 könyváruházat találtam, ahonnan lehet ezeket rendelni, de közel a feléhez sem jutottam hozzá, készlethiány van ott is.

Nagyon fontos lenne, mert a lányom ezeket kérte szülinapjára. Segítsetek, köszi! (Az ár olyan 100-200ig van és csillagászatból, történelemből, irodalomból stb. vannak benne a legfontosabb dolgok. Hasonló, mint a kisokos sorozat)



#Diák Kiskönyvtár #segédkönyvek iskolások részére
2012. okt. 12. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Regisztrálj, és rendeld meg, amelyik tetszik.


[link]

2012. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt még több van.

[link]

2012. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, kedvességed! A gond csak az, hogy innen nagyon drágák ezek a kötetek és mivel kell olyan 10 könyv, ezért lényeges, hogy mennyibe kerülnek. Én innen rendeltem, csak itt totál hiányos már a készlet (gondolom, a sulikezdés miatt)

[link]

De ha nincs más, megnézem azt a két oldal közül, ahol olcsóbbak a példányok. De még sosem rendeltem antikváriumból könyvet, így aggaszt, hogy vajon milyen állapotban lehetnek azok? Neked van erről tapasztalatod?

2012. okt. 13. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!