Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról és a történetről?

Figyelt kérdés

Most írok először blogot,szerintetek érdemes folytatnom?

[link]

Hogyan népszerűsíthetném az oldalam?

Mit változtassak,vagy mire figyeljek oda?



#könyv #blog sorozat #blogon íródó történet
2012. szept. 13. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

noshát

neharagudj én az első két mondat után leléptem

nem feltétlenül kell ezt népszerűsíteni

2012. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy is mondjam, engem az ilyesmi nem köt le. Meg ezek a hangulatjelek a szövegben... Bocs, biztos én vagyok ehhez öreg, de nem tudom megszokni, ha egy történetben xD-k meg :)-k vannak. Egy fórumon, cseten, vagy hasonló helyen teljesen rendben van, de egy párbeszédben szerintem semmi keresnivalója nincs. De lehet, hogy az én hibám, mert könyvekhez vagyok szokva...
2012. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt...egyépként a történet is nagyon rossz,eltekintve hangulatjelektől?Nem érdemes folytatnom?
2012. szept. 14. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Hát figyelj... A hangulatjelektől eltekintve, viszonylag ügyesen írsz, na nem profin, de gondolom még elég fiatal vagy, és ahhoz képest én azt mondom, hogy első próbálkozásra maga a technika nem katasztrofális.

A történet: biztos van olyan, akinek ez érdekes, én nem vagyok az. Egyszerűen nem köt le, ezen kívül a szereplők számomra kicsit sem szimpatikusak, és azért az is zavaró kissé, hogy a szöveg tetemes része márkanevek felsorolásából áll.

De te tudod, ha téged ez érdekel, erről van kedved írni, hát írj erről.

2012. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék írással foglalkozni,nagyon oda vagyok a divatért...tudom,hogy ez nem sok embert érdekel.Azért próbáltam ilyen formában írni,hátha így egyedibb lenne, mivel divatblogból már nagyon sok van.
2012. szept. 14. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaa, így már értem :)

Persze, lehet írni a divatról is ilyen formában, csak szerintem ehhez több rutin kéne. Viszont ajánlom figyelmedbe a témában ezt a könyvet: [link]

A címét szokás szerint gagyin fordították, viszont a történet nagyon jó, szerintem téged érdekelne.

2012. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló köszönöm hogy leírtad ezt a könyvet, nagyon tetszik, eléggé érdekel a divat világá, nekem való könyv. :)
2012. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor örülök, hogy rajtam keresztül eljutott hozzád :) Jó kis könyv, én többször is elolvastam, pedig annyira nem vagyok divatrajongó, de elég érdekes az egész.
2012. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már ne is haragudj, de a kinézet eléggé kritikán aluli. A történetet pedig elkezdtem olvasni, de az első sorban olyan helyesírási hibába botlottam, hogy inkább feladtam. Előbb szerintem nézelődj és olvass sokat, keress ehhez a műfajhoz/témához tanácsadó blogokat.
2013. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!