Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan gondolkodjak pozitívan?...

Hogyan gondolkodjak pozitívan? Olyan depis a hangulatom!

Figyelt kérdés

Nincsen melóm és nem akarnak felvenni nyelvvizsga nélkül sehová. A szüleim beírattak egy nyelvtanfolyamra, csak marha sokba kerül és olyan lelkiismeret furdalásom van emiatt :( Szóval most duplán rosszul érzem magam: aggaszt a munkanélküliség és hogy sokba kerülök a szüleimnek :( Anya azt mondja hogy ne foglalkozzak vele, gondoljak arra hogy így megszerezhetem a nyelvvizsgát. De én nem tudok felszabadultan örülni neki, mert nem szeretnék gondot jelenteni hiszen az iskoláztatásomat is fizették évekig. Más 23 éves már éli a világát :( Utálom hogy nincs melóm, annyira szeretnék már én visszaadni nekik valamit :(

Tudsz egy kis életet verni belém?


2012. okt. 16. 11:58
 1/2 anonim válasza:
Figyelj! A szülők jobb esetben azért vannak, hogy a gyermekeiket segítsék, amíg élnek! Ez természetes dolog, örülj neki, hogy a Te szüleid tudnak sígy segíteni, Te meg cserébe tedd le azt a nyelvvizsgát és hidd el lesz állásod is és Te ezzel bőven meghálálod a szüleidned! Fel a fejjel!!!
2012. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapból örülni kellene annak hogy olyan szüleid vannak akik hajlandóak segíteni, és nem csak a véredet szívják meg csesztetnek hogy menjél dolgozni. Depi helyett a nyelvvizsgára kellene készülni, hogy ne legyen belőle bukta, és ne kelljen a szüleidnek újra kifizetni azt.


Más 23 évest meg le kell sz@rni, neki azt adta a sors, neked meg ezt. Őt lehet holnap elüti egy autó, te meg élsz boldogan 80 éves korodig betegségek nélkül.


Azzal adod vissza nekik hogy tanulsz, és nem depizel.

2012. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!