Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Sokszor nem volt már karácsony...

Sokszor nem volt már karácsonyi hangulatom karácsonykor, mit tegyek, hogy legyen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 16:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Lehet attól, hogy az Anyukám ordibálva rohangál egy felmosórúddal egész végig ordítozva?
2010. szept. 26. 16:07
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, pont ezt csinálja de már régóta, nekem ez a karácsonyi hangulat.
2010. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Hát valszeg..nekem apám kiabál xD sztem..tegyél pl..fahéjrudat..meg narancshéjat a radiátorra..öltözz fel csinosan..és próbáld átérezni..hogy ez egy fontos , meghitt ünnep... ennél jobbat nem tok :DxP

xoxo

2010. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Enyém is régóta ezt csinálja. De egy ideig volt karácsonyi hangulatom.
2010. szept. 26. 16:20
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is vagyok vele.Évről évre egyre kevésbé.Idén szerintem már fát sem veszek.Ünnep előtt mindenki megbolondul,vásárolnak mindent ami a kezükbe akad,de szó szerint!Egy üzletben dolgozom,szóval részese vagyok évről évre.Teljesen az anyagiasságról szól minden.Gondolom a mamád dolgozik,mellette család,ünnep,netalán vendégek,szóval elhiszem ha ünnep végére készen van.
2010. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik, vendégek se jönnek, mi se megyünk senkihez.
2010. szept. 26. 17:23
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Díszítsd fel a lakást, süss mézes sütit, készíts ajándékokat és díszeket, és tegyél fel swing albumokat (Robbie Williams swing albumát)z mindig megadja a hangulatot. És le ne mondj a karácsonyfáról!
2010. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Amíg szülőkkel él az ember és ők így állnak hozzá, borzasztó nehéz. Nekem is azóta ment el a kedvem. Meg volt, amikor Zámbó Jimmyt kellett hallgatni, az tette be a kiskaput. Amikor elköltöztem otthontól, a párommal a sokadik karácsony már magányosnak tűnt, de nem akartam műmosolyt, rángatózást...

A párommal templomban is voltunk, gyertya, fa, díszek, zene... de valahogy minden az ajándékokról szólt.

És most tudod mi van? Született egy kisfiunk.

NA AZÓTA KARÁCSONY A KARÁCSONY. :)

Már nem a pénzről és a kiabálásról szól a szüleimnek sem. Hanem az együttlétről, a nevetésről, és senkit nem érdekel, hogy ki mennyiért vásárolt ajándékot. :)

2010. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Hát biztosan kezdessz felnőni... Én is egyre idősebb vok egyre kevésbé várom... :-( régen már 1 hónappal előtte számoltam a napokat még emlékszem, de már azt is előtte nap tom meg h mikor van karácsonyfaállítás :-(
2010. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Vegyél fát!
2010. szept. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!