Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek is vannak olyan "gyökér...

Nektek is vannak olyan "gyökér" ismeröseitek akik segítségért fordulnak hozzátok, és ha segítenél akkor figyelembe se vesznek?

Figyelt kérdés
Külföldön élek,dolgozok.Sokan rámírtak már az egyik közösségi portálon munkaügyben."ha van valami,akkor szólj és AZONNAL comagolunk,és megyünk.Már írtam 1-2 embernek hogy jöhet,mert munka van.De mégcsak válaszra se méltattak.Röhej nem?

2012. okt. 16. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon is jellemző ez. Minél hosszabban segítesz, annál inkább leszarnak :)
2012. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez azért egy idö után igen kellemetlen tud lenni :(
2012. okt. 16. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én értem, mit írsz, és valóban: Sok ember csak facebook huszár, (persze, ott leszünk, nyomjuk, csináljuk, megyünk) aztán mikor az ember szól, hogy gyerekek! Akkor most, akkor meg belassulás, meghát mi nem így, meg akkor mi is lenne, stb...


Egyébként ha UK, London, akkor ott érdekelme bármi. Igazán :DDD

2012. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!