Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a bulizós gyökerek?

Figyelt kérdés

Amikor vonulnak át az utcán éjszaka, aztán üvöltenek közbe. Szó szerint, mint a majmok. Ha lenne nálam valami távcsöves puska, simán leszedném őket. Ezek annyira idegesítőek, a sok céltalan Pán Péter szindrómás bulimániások. Ők a társadalom pöcegödrei.

Ja és én is huszonéves vagyok mint ők, szóval nem valami házsártos vénember.



2012. júl. 28. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy érett vagy, és nem vagy ilyen:)
2012. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem tudnak kulturáltan partyzni.Ők közéjük tartoznak.
2012. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őő, lehet a heti kemény meló után kieresztik a gőzt...miért zvar ennyire? Odahánynak a házatok elé?
2012. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rémuralom ***** válasza:
100%
Ki lehet ereszteni azt a gőzt máshogy is. Sporttal is, vagy valami hobbival. Meg ezek közül sokan nem is a heti kemény meló után buliznak egyet, hanem iskola után (már ha oda bejárnak...).
2012. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De.
2012. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem zavarják az aurámat, akkor nem idegesítenek, hadd szórakozzanak.

Viszont volt rá példa hogy egy átdolgozott szombat után aznap éjszaka valamikor hajnali 1 felé megállt egy ducc-ducc-os autó pár ordenáré ordibáló fiatal gyerekkel a házunk előtt. 5 perc után kimentem egy baseball-ütővel és finoman megkocogtattam az autójuk szélvédőjét. Egy szót sem szóltam de vették a lapot és elhúztak.

2012. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!