Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted tudna egy 15-16...

Szerinted tudna egy 15-16 éves együtt bulizni a 20-22 évesekkel?

Figyelt kérdés

Sok a korkülönbség az tény. Amikor én voltam 15 éves akkor elég idősnek tartottam és ugy gondoltam hogy nálam jóval komolyabb egy 20-22 éves.

Most én vagyok 22 éves és vannak velem egyidős haverjaim és 20 évesek is. Nem érzem hogy komolyabbak lennénk mint 15 évesen. Jó persze már nem csinálunk gyerekes dolgokat de ugyan úgy bulizunk és benne vagyunk a hülyeségekben.


2012. okt. 16. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemrég mikor buliztunk (csupa 20 éves) találkoztunk egy csajjal akire simán azthittük velünk egy korú, jól elvoltunk stb. később kiderült hogy 16 :D szóval nem korfüggő szerintem.
2012. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán. Én nem érzem magamat érettebbnek mint 16-17, pedig 21 vagyok. Szerintem nem olyan sok az a 4-5 év. Mit értesz a gyerekes dolgok alatt?
2012. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Én a korosztályomban sem érzem jól magam, mert nincs azonos téma, gondolkodás (tisztelet a kivételnek) inkább 25 év körüliekkel vagyok el, én 20 vagyok. Egyébként nem sok 5 év tényleg, magad érettsége, személyisége nagyban befolyásolja ezt.
2012. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!