Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne közösségileg,...

Hogyan lehetne közösségileg, kulturálisan megkedveltetni, megismertetni az emberekkel a haj adományozás szokását rákos, kopasz emberek részére?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék neki, ha ezt több ember tenné meg itt Magyarországon! Boldog lennék, ha ez a nagylelkű akció olyan sikeres és divatos lenne, mint pl az USA-ban. Gondoljunk csak bele, mennyi rászoruló emberen lehetne így segíteni! Éppen megvan nekik a gondjuk, mindamellett, hogy halálos betegek, akkor legalább kopaszok ne legyenek...
2012. okt. 17. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod, nekik nem ez a legfőbb problémájuk. Továbbá döntő többségben a hajhullás a kezelés mellékhatása, ha pedig meg tudják gyógyítani őket, akkor visszaáll a normális állapot a fején is. Mert nem a hajhagymákkal van a gond.
2012. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Megkedveltetni? -.-" Mert mindenkinek az az álma, hogy önként levágja a szép hosszú haját és elajándékozza, hogy aztán kitudja melyik kukába dobják ki. Fogadjunk te se vágtad még le kopaszra sosem
2012. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolkoztál mielőtt feltetted a kérdést ?????

Voltam kopasz a kemoterápiától. Vettem műhaj parókát.

Mert olcsóbb, és idegen ember haját nem hordom, ha már nekem semmilyen nincs...

A kemó a hajhagymákat teszi tönkre, visszanőnek..(már ha túléljük.ha nem, akkor mindegy.)

Nem ez a legfőbb gondunk..:((

A szánalmat ingyen adják, az írigységért dolgozni kell...

2012. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy te vajon hányszor adtál a hajadból?
2012. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!