Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miben nyilvánul meg Magyarorsz...

Miben nyilvánul meg Magyarország vendég szeretete? Miért jó a magyaroknak hogy az államvezetésünk magyar tagjainak százalékban meg határozott száma nem haladja meg a 30%? Miért nem találunk egy magyar embert az országunk vezetésének élére?

Figyelt kérdés
Ne fogjátok vissza magatokat.Igaz és őszinte véleményeket akarok hallani. Legyen a véleményetek pro vagy kontra, most az számít a leginkább, hogy minden gátlást és félelmet levetkőzve a lehető legkeményebb módon elmondjátok a véleményetek.
2012. okt. 20. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is jó lenne ha tudnál rendesen magyarul, ha már itt tartunk! Ezt a 30%-ot kifejtenéd! A maradék 70% bantu, szuahéli, nepáli, stb a vezetésben szerinted?
2012. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki a magyar??? De komolyan, én pl. Magyarországon születtem, egész életemben magyarul beszéltem, és magyarnak tartom magam. Azonban a felmenőim között (a teljesség igénye nélkül) van: horvát, cseh, zsidó, német, kun, elzász-lotharingiai, szlovák, stb. Ha én kerülnék az ország vezetésébe, magyarnak tartanál?
2012. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyedül zsidóból mondanám hogy van néhány (mivel általában okos és furfangos emberek, és egymásnak is besegítenek... egy zsidót se láttam még kétkezű, "egyszerű" munkát végezni) De persze hogy egy magyarországi zsidó zsidónak vagy magyarnak számít, az nehéz kérdés, nem is lehet eldönteni...

Mindenesetre a 30% az erősen túlzás!!

2012. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!