Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! A ti anyukátok is...

Kamaszok! A ti anyukátok is ilyen fura vagy csak az enyém? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és ha megkérem anyát,hogy vegyen meg nekem egy konyvet akkor arra azt mondja nem,mert szerinte folosleges(igaz legutóbb az Alice csodaországbant kértem amibol nem tanulok,de érdekel),de amikor azt kérdeztem meg,hogy lehe-e fulpiercingem rogton igent mondott.szerintem ez kicsit fura azt hittem az anyák annak orulnek,ha a lányuk tanulni és hasonlókat akarnak és inkább a piercingre mondanak nemet.
2012. okt. 20. 20:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
hát ez ténëg fura mert nekem nem engedi a piercimget de könyvet igen hány éves az anyukád ha megkérdezhetem?
2012. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 agi91babe ***** válasza:
Hát ez tényleg nem normális. Elég következetlennek tűnik. Ne haragudj, hogy ezt írtam, de nekem ez nagyon furcsa.
2012. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nálatok Te vagy az érettebb, úgy tűnik...
2012. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
foleg,hogy anya kicsit szigoru,legalább is én úgy ismertem meg.
2012. okt. 20. 20:48
 5/12 anonim ***** válasza:

hát, mint gyakorló anya, és többek között egy kamasz fiú anyja mondom, ez baromi furcsa..


én kiugranék a bőrömből, ha a fiam könyvet kérne.

2012. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
persze nem azt mondom,hogy nem kapok konyvet,csak olyat amibol nem tanulhatok,szal ne ilyen tudományos meg hasonló,csak olyat nem kapok,mint pl az Alice csodaorszígban ami engem tényleg érdekel.tobb hasonló konyvet kértem már,de egyet sem kaptam,netrol meg uálok olvasni.
2012. okt. 20. 20:56
 7/12 anonim válasza:

Nem feltétlenül ellentmondásos ez :)

Az anyukád- bár túl sokszor biztosan nem gondolsz bele - emberből van. Talán számodra nem mindig egyértelmű, de csak érted él, minden döntésével csak neked akar jót. Most sokszor úgy érzed, hogy nem jól csinálja, ellentmondásos stb,. de a lényeg mindig az, hogy NEKED akar jót, az élete e cél körül forog.

Azon a napon, amikor azt a bizonyos könyved kérted, talán épp drágábban vett meg valamit a boltban, míg amikor a piercing jött szóba, akkor épp több pénz volt a zsebében.


Nekem még csak picike, ovis gyerekeim vannak, így már van gyerekem, de a kamaszkor sem volt oly rég, azt hiszem eléggé képben vagyok most :) Megnézek egy híradót, a bankszámlaszámom vagy vitatkozom egyet a pénzt kereső apukával és azonnal "semmit sem megvásároló" anyuvá változom, míg máskor, amikor optimista a hangulatom, épp elpasszoltam valamit a vaterán jó áron vagy sikerült spórolnom egy vásárláson x forintot, apa plusz pénzt hozott haza stb, akkor meg hajlok az éppen aktuális szeszély felé.

Remélem érthető amit írtam, bár igazán érteni majd csak pár év múlva fogod sajnos...

2012. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ha valamire nincs pénz,mert túl drágát kérek anya simán megmondja,hogy most nem és megértem,nem kezdek hisztizni,de amikor kértem a konyveket anya nem mondta,hanem csak azt,hogy nem veszi meg,mert szerinte hulyeség.
2012. okt. 20. 21:02
 9/12 anonim válasza:

Értem :)

Mégis azt gondolom, hogy amit leírtál az két kiragadott szélsőséges példa, ami alapján téves véleményt lehet csak alkotni. Visuont ez a szélsőséges, teljesen érzelmeken alapuló racionalitás nélküli gondolkodás a korod sajátossága, majd elmúlik.

2012. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
miért kell átteni a kérdésemet ha KAMASZOKTOL kérdeztem?
2012. okt. 20. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!