Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok, olyan iskolatárssal...

Kamaszok, olyan iskolatárssal haverkodnátok aki facebookon ír rátok és néha rólatok is kérdez dolgokat?

Figyelt kérdés
Vagy mit tennétek vele?
2012. okt. 21. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszaírnék neki normálisan és simán elbeszélgetnék vele ha olyan az illető, hogy megvan a közös hang. És kitudja.. lehet tök jó barátok leszünk:) Viszont ha láthatólag nem oké a "kapcsolat", akkor ridegebben kezelném, de normálisan.
2012. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi utal rá hogy nem lesz jó társaság számodra?
2012. okt. 21. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elbeszélünk egymás mellett, nincs mondanivalónk, máshogy fogjuk felé nagyon a dolgokat. Ez az alap. Ettől durvább ha szidja azt amit mondjuk én szeretek, vagy bunkózik.


Én pl egy szarkasztikus humorú lány vagyok és csak olyannal jövök ki jól, aki tudja kezelni és vissza is tud vágni. Aki kis kuka azzal én nem tudok mit kezdeni. Görcsösség nélkül tudok csak beszélgetni, az akadozás nekem nem pálya.

2012. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyilván azért ír rád Facen mivel nem akarja hogy elkapd a Replát!
2012. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!